Wpis z mikrobloga

@ChochlikLucek: chodzi ci normalnie? FPSy to ruletka w tej becie. Potrafi lagować na low ludziom z RTXami a znajdą się osoby co mają o wiele gorszy sprzęt i im luźno chodzi na medium. xd Ja niestety ani sprzęt wybitny, ani fpsy tak by dało się grać, a Vermin chodził na wysokich.
@Merdarion_PL: Generalnie to coś chodzi jak chcę. Na medium i trochę bawiąc się z tym FSR i rozdzielczością to da się grać całkiem spoko z moim leciwym 1050ti (zaznaczam, że z tą kartą z FSR da się wykręcić z Vermina 2 ponad 60 fps z grafiką na high). Ale ładuje się to do huba, gdzie sobie można łazić, w hui długo.

Jak to tak będzie wyglądać na premierze to kiepsko trochę.
@ChochlikLucek: z tego co słyszałem od ludzi co bawili się z Verminem 2 od początku to problemy optymalizacyjne naprawili jakoś po pół roku. (a i tak wiadomo, że i dzisiaj nie jest idealnie xD) Wątpię by w miesiąc doprowadzili to do stanu zadowalającego. Ja osobiście poczekam z kupnem na promocje, może do tego czasu naprawią.
@Merdarion_PL: W sumie ja też. Fakt, że muszę trochę poskrobać żeby mieć jako tako 30-40 fps i gra nie wyglądała jak gówno, mogę jakoś przeboleć. Ale jeśli czas łączenia się będzie tak strasznie długi to sorry memory. Z resztą i tak za 4 dni i tak wychodzi "Shootas, Blood and Teef" :)
Ale jeśli czas łączenia się będzie tak strasznie długi to sorry memory.


@ChochlikLucek: z tym podejrzewam będzie gorzej. Serwery tym razem są dedykowane w przeciwieństwie do Vermina, a teraz na tych samych zapewne co będą wpuścili ograniczoną liczbę graczy. W miesiąc tego nie nadrobią. Premiera jak dla mnie to będzie klapa.