Wpis z mikrobloga

@luxkms78: Poważnie nie wyczuwasz tej sztucznej dramaturgii? Nikt poważny nie pisze w tem sposób, a wychowawca w sprawie jakiegoś skandalicznego zachowania uczniaka do jego rodzica, to już na pewno.
Wszystkie szczegóły opisane wyraźnie, żeby czytelnik miał jasność sytuacji i mógł wyciągnąć konkretne wnioski. Esej #!$%@?, ale poziom licealisty.

W prawdziwej historii ta wiadomość zawierałaby co najwyżej info o incydencie i konieczności spotkania z rodzicem.
@Ytarka: Ależ ja nie twierdzę że to konwersacja prawdziwa - nawet w to wątpię - ale też uważam że gdyby to Mateusz był na miejscu Andżeliki a Andżelika na miejscu Mateusza to nikt by się nie zainteresował aspektem prawdziwości i dużo więcej osób by temu poklaskiwało.
@luxkms78: Poważnie nie wyczuwasz tej sztucznej dramaturgii?


@Ytarka: Wydźwięk tego jest kompletnie inny - mówi o umysłowym spierd....u naszego społeczeństwa i o absurdalnej poprawności politycznej jaka ma miejsce w obecnych czasach. Mam nadzieję że wyjaśniłem.
@luxkms78: a o kolczykach sprzedawanych w kompletach słyszał? dlaczego zabraniasz nosić Andżelice kolczyki uszne w nosie albo damskim dzyndzlu?


@old_s: Może i komplet ale Ty nie można być dwoma na raz. Wybierz sobie dzyndzel jak Ci pasuje lepiej i git.
@luxkms78: Nigdzie nie komentuje dramy będącej przedmiotem bajta - taka sytuacja, jeśli miałaby miejsce, to patologia, to logiczne. Ale kręcenie Małysza tymi wymyślonymi wiadomościami plasuje się na poziomie niższym niż ten krowy andżeliki i jej nauczycielki z polaka.

Mam nadzieję, że zrozumieliście sens moich słów, bez wybiegania w domniemania co by było gdyby i klaskania nad nieudolnie, acz z widoczna starannością, sfabrykowanym smsem wymyślonej kretynki nauczycielki do rodzica bohatera uciśnionego, w
@Ytarka: Oczywiście że sytuacja jest patologiczna, na codzień nasze społeczeństwo ma z tą patologią do czynienia. Co w tym widzisz nierealnego? Ja sam osobiście byłem świadkiem bardzo wielu podobnych sytuacji. Niestety wielu nie reaguje jak hipotetyczna osoba z tego mema - takie rzeczy trzeba zawsze ukrócić w zarodku.