Wpis z mikrobloga

Mówienie, że blackpill to bzdura przypomina mi gadanie, że b---y atomowe nie istnieją albo wiarę w plaską ziemię - to zaprzeczanie fundamentalnym, zwierzęcym cechom gatunku homo sapiens.
#przegryw #blackpill
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nowywinternetach: no wiem, wiem, ludzie generalnie są mili, laski lecą na charakter zakolaka, autysty, manleta 163cm wzrostu pracującego w zakładzie przetwarzania srubek, hierarchię społeczna wymyśliły sobie durne przegrywy itd.
  • Odpowiedz
laski lecą na charakter zakolaka, autysty, manleta 163cm wzrostu pracującego w zakładzie przetwarzania srubek


Czasem lecą, czasem nie lecą. Za to w black pillowych teoriach jest tylko wmawianie że lecą na samych alfa 185, jakby dla całej reszty szans nie było. Zwykłe zgorzknienie.

Za to twój wpis o prymitywach był niezwykle merytoryczny ;)


@Rimbolo: Oczywiście, że był, bo black pill twierdzi, że tylko geny się liczą. Nic innego. To jest
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Liczenie na ludzką empatię czy człowieczeństwo nie powiem, jest niezwykle ryzykowne, niczym wspinaczka zimą na K2 :) Natomiast dziwne, że chyba nie uświadczyłem od lat tego legendarnego zjawiska manleta-zakolaka z młodą d--a, doprawdy dziwne... Przecież na wykopie każdy zna takiego xd
  • Odpowiedz
@Rimbolo: Jedni są, inni nie są. Jedni są bardziej, inni mniej. Im bardziej człowiek prymitywny tym bardziej kierowany instynktami. I o tym mówię - widzicie świat jak prymitywy, które są sterowani instynktami i nie ma nic ponad to.
  • Odpowiedz
Czasem lecą, czasem nie lecą. Za to w black pillowych teoriach jest tylko wmawianie że lecą na samych alfa 185, jakby dla całej reszty szans nie było.


@nowywinternetach:

W tym momencie też atakujesz własnego chochoła, badania na których opiera się blackpill mówią mniejszym prawdopodobieństwie znalezienia partnerki przez mniej atrakcyjnych mężczyzn (i braku takiej korelacji dla mniej atrakcyjnych kobiet), a nie całkowitym braku możliwości.

Natomiast nie ma szansy na stały związek
  • Odpowiedz
@Rimbolo: jest blackpill jako kategoria opisowa oraz ideologiczne i emocjonalne p---------e, które ma racjonalizować doświadczenia przegrywów. Niestety ta druga forma występuje znacznie częściej.
  • Odpowiedz
@Wazdusciel: Wiadomo, wyłącz telewizor, włącz myślenie. Taka już dola sekciarzy. Wy jedyni z prawdą objawioną, a reszta idioci. Szkoda tylko, że nawet przecinków nie umiecie stawiać, pewnie nie macie wykształcenia, a macie się za bardzo mądrych...
  • Odpowiedz
Że mniej atrakcyjne kobiety niby nie mają mniejszych szans niż te ładniejsze?


@nowywinternetach:

Mniej atrakcyjne kobiety mają niższe szanse na związek z mężczyzną o wyższym statusie społecznym, ale s--s i związek znajdą tak samo łatwo jak te
  • Odpowiedz