Wpis z mikrobloga

Mówienie, że blackpill to bzdura przypomina mi gadanie, że b---y atomowe nie istnieją albo wiarę w plaską ziemię - to zaprzeczanie fundamentalnym, zwierzęcym cechom gatunku homo sapiens.
#przegryw #blackpill
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eeemil: S--s kobiet tak nie obchodzi. Tym bardziej, że może być dla nich niesatysfakcjonujący. Co z tego że znajdą łatwo jak to może być włóż wyjmij na sucho i idź spać.

Co do związków to nie widzę tego w tym cytacie.
  • Odpowiedz
Co do związków to nie widzę tego w tym cytacie.


@nowywinternetach:

Przecież jest.
mating jako rzeczownik - oznacza dobiera nie się w pary do związku.
mate jak czasownik - oznacza spółkowanie, czyli s--s.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach:

Krótkie wyszukiwanie pokazuje że takie różnice są, ale ostatecznie i tak liczy się głownie fizyczność:

Finally, both men and women focused upon sexual desirability (e.g., attractiveness, health, s-x drive, athleticism) when evaluating a short-term sexual partner, and placed more importance on similarity and on socially appealing personality characteristics (e.g., intelligence, honesty, warmth) when considering a long-term romantic relationship.


https://www.researchgate.net/publication/254381997_Partner_Preferences_What_Characteristics_Do_Men_and_Women_Desire_In_Their_Short-Term_Sexual_and_Long-Term_Romantic_Partners
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: blackpill mówi po prostu że im ktoś jest fizycznie atrakcyjniejszy (atrakcyjność = wzrost + twarz) tym ma statystycznie większe powodzenie, zaprzeczanie temu to coś na kształt wiary w płaską ziemię albo że covid nie istnieje
  • Odpowiedz
blackpill mówi po prostu że im ktoś jest fizycznie atrakcyjniejszy (atrakcyjność = wzrost + twarz) tym ma statystycznie większe powodzenie


@ehhcokolwiek: Ta, jakby tylko tak mówił to każdy by się z tym zgodził. Szczególnie z dopiskiem "statystycznie". Jednak tak nie jest to prezentowane.

Zresztą widać ludzi którzy nie są na topie atrakcyjności a mają większe powodzenie niż ci lepiej wyglądający. Więc to właśnie zawiera się w tym statystycznie, a nie
  • Odpowiedz
Ta, jakby tylko tak mówił to każdy by się z tym zgodził.


@nowywinternetach: przecież mnóstwo mężczyzn uważa że żeby zdobyć kobietę trzeba po prostu być miłym i zasypywać ją miłymi słówkami a chyba jeszcze więcej uważa że kobiety czują pożądanie seksualne do statusu albo pieniędzy (kawałków papieru xd bro po prostu bądz kawałkiem papieru, kobieta będzie miała mokro na myśl o tobie). Inna sprawa że na tagu jest wiele trolli
  • Odpowiedz
rzecież mnóstwo mężczyzn uważa że żeby zdobyć kobietę trzeba po prostu być miłym i zasypywać ją miłymi słówkami


@ehhcokolwiek: Nie wiem, może i niektórzy tak sądzą. Z kolei wielu black pilli uważa, że w ogóle bycie miłym jest do niczego i można się tym podetrzeć. I stają się chamami, bo wyczytali że kryminaliści mają powodzenie.

A jednak lepiej być i miłym i fajnym i zabawnym i jeszcze dobrze wyglądać, a nie tylko wybierać jedną drogę i jedną cechę
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nowywinternetach: ja i tak uważam że najważniejszy jest wygląd w związkach krótkoterminowych i długoterminowych. Oczywiście z wiekiem trzeba zmniejszyć wymagania bo ma się mniej do zaoferowania. Ludzie lubią zasłaniać się że wygląd nie jest najważniejszy żeby nie wyjść na płytkich ale prawda jest taka że mało kobiet uprawia s--s z niskimi facetami. Pamiętam badanie w którym wyszło że facet który mierzy 160 aby mieć powodzenie 180 faceta musiałby zarabiać kilkukrotnie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nowywinternetach: widziałem ładnych facetów co nic sobą nie reprezentują a laski na nich lecą bo są wysocy. Szczerze narzekają na nich, bo nic nie robią, są chamscy i się nie zmieniają na lepsze. Bo nie muszą jak i tak przy nich są.

A odnośnie niskich facetów, czesto tu słucham o tym jak ktoś widzi tych niskich co są w związku, to są wyjątki tak samo wyjątkami są kobiety które są
  • Odpowiedz
Ja nie byłbym, jest to bezcelowe.


@Vestiq: Kobiety są inne niż mężczyźni. Dużo ciężej je podniecić, więc próg atrakcyjności też jest inny. Nie raz się spotkałem z czymś takim, że kobieta dużo spędzała czasu z kimś niezbyt atrakcyjnym ale spodobał się jej po czasie. Oczywiście przy okazji trzeba być fajnym gościem.

Kim są ci co nie są w
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nowywinternetach: wiesz co, w sumie widziałem takie przypadki jak opisujesz. Ale były to wyjątki, potem widziałem głównie te kobiety które były z facetami o podobnym poziomie atrakcyjności bądź wyższym. I co nie którzy tutaj też przesadzają z oceną atrakcyjności kobiet, zawyżają ich atrakcyjność a zaniżają facetów. Większość lasek na tinderze które widziałem uważam za przeciętne, ale one wciąż szukają niewiadomo czego. I też nie ma co brać za przykłady małolatów.
  • Odpowiedz