Wpis z mikrobloga

Mylili się co do wycofywania się USA z Europy, a to jest bardzo duża pomyłka z naszej perspektywy.


@Nemrod: przecież Bartosiak mówił wprost że gdyby zaatakowano Polskę to ta musiałaby przetrwać kilka dni, i że nikt za nas nie będzie umierał jeśli od razu padniemy. Dokładnie to się wydarzyło na Ukrainie.

Jedyne w czym mocno się pomylił to to że nikt się nie spodziewał że armia ruska to taki pazdzierz, ale
przecież Bartosiak mówił wprost że gdyby zaatakowano Polskę to ta musiałaby przetrwać kilka dni, i że nikt za nas nie będzie umierał jeśli od razu padniemy. Dokładnie to się wydarzyło na Ukrainie.


@PeterGosling: Wydarzyła się też masa innych rzeczy. Gdyby Ukraińcy zastosowali się do rad Bartosiaka i stwierdzili, że manewr jest martwy a czołgi to przeżytek, to by już nie było co z nich zbierać. A akurat strasząc nieustannie wybuchem III
@Wolvi666: w przeciwieństwie do większości wykopkowych gównopolityków przeczytałem. Wiele tez nietrafionych, kilka trafionych, czyta się szybko, dosyć ciekawa. A że klikbejtowa okładka to nawet się nie kryli z tym, że taki był zamysł.
Ogólnie całkiem spoko, a wy wykopki utkajcie te swoje durne mordy bo wyśmiewacie wszystko na co tylko jeden z drugim debilem nakręcą modę.
no to wyśmiewajmy. Zychowicz i bartosiak mylili się co do wojny hahahahahah


@WafleMichaua: Koncepcje ANW autorstwa Bartosiaka zostały zaorane, a on teraz ciśnie o wojnie atomowej siedząc nadal w Warszawie. Mówi, że zaraz bomby spadną, a nadal siedzi w swojej chacie zamiast #!$%@?ć jak najdalej. Gdyby był dobry w tym co robi to by dostał biurko w MON, a zarabia tylko na pisaniu książek.
@aegispolis:

Gdyby Ukraińcy zastosowali się do rad Bartosiaka i stwierdzili, że manewr jest martwy a czołgi to przeżytek


Ja rozumiem, że można nie zgadzać się z Bartosiakiem, ale serio nie wiem skąd wy bierzecie te bzdury, które piszecie. xD Przecież cała ANW to koncepcja zakładająca, że mobilność i manewr jest kluczem a czołgi pełnią w niej ważną rolę.
@PeterGosling
@WafleMichaua
@StoSloty1488

Ja tu naczytałem się tyle wpisów, co rzekomo wypowiedział Bartosiak, że top kek ( ͡º ͜ʖ͡º)

Np taki Vampire007 prawi, że "Polacy będą walczyć na Ukrainie żeby wyrównać szansę"

Co tymczasem powiedział Bartosiak? Że gdyby udało się Rosjanom przeprowadzić dużą mobilizacje (1mln) i takimi siłami postanowiliby przy zdecydowanie większym zaangażowaniu Białorusi zrobić "24 Lutego Vol 2.0". To jeśli nie chcielibyśmy za moment stać się
Pobierz kurczakos1 - @PeterGosling
@WafleMichaua
@StoSloty1488

Ja tu naczytałem się tyle wpi...
źródło: comment_1665951424Cd5xgfyBICwefIDEjEbG3X.jpg