Wpis z mikrobloga

Jak tam u Was bo u nas czynsz +40%, z 10 zł za m2 do 14 zł za m2. Jako, że jest to zakładowe to można liczyć na bonifikate dla pracowników w wysokości 2,40 do metra i faktyczny wzrost wyniesie 1,60 zł za metr, ale są tu też ludzie którzy nie są pracownikami więc mają pełny wzrost o 4 zeta.

W uzasadnieniu podali, że tyle ile mogli trzymali starą cenę, ale że inflacja 15% (tak #!$%@?, że nawet pisma są nieaktualne xd) i wzrost płacy minimalnej o 20% w przyszłym roku więc muszą podnieść.

#warszawa #inflacja #nieruchomosci #mieszkanie #polska
Pobierz JaktologinniepoprawnyWTF - Jak tam u Was bo u nas czynsz +40%, z 10 zł za m2 do 14 zł...
źródło: comment_1665897893Zt0djHefjHD96l74ht9SEn.jpg
  • 34
@Krzysztof53647 w miarę nowe budownictwo mam. Wiem, że ludzie w mieszkaniach budowanych nieco wcześniej płacą majątek w tych opłatach bo co chwilę renowacja czegoś jest potrzebna. Koleżanka z pracy za metraz 20 m2 mniejszy płaci podobne pieniądze co ja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@apoo w kato spóldzielnie ruchają na czynszu. Mam znajomego to na dwóch mieszkaniach opłaty to masakra a wcale dobrze nie jest. Tylko na tysiacleciu jest okej z czynszem bo tam też jest spółdzielnia na całe tysiaclecie a nie jakieś grajdołki komunistów. Na podkarpaciu to jest luks w porównaniu.