Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak ktoś w wieku 30 lat:

- nie ma prawka
- ma dwie lewe ręce do prac fizycznych
- ma problemy zdrowotne, więc nie może za bardzo dźwigać
- nie ma ani konkretnego fachu w ręku, ani doświadczenia

...to jaki najłatwiej byłoby zrobić kurs, żeby jednocześnie był przydatny na rynku pracy?

#praca #pracbaza

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634acc6ee7af758437c3c400
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@pbotlvm: Mam takiego gościa ok. 30 na osiedlu. Prawie centrum miasta i każdy mu suszył głowę (często głośno gadają pod oknami), że MUSI mieć prawko. Jego życie się nie zmieniło poza tym, że zdawał 3 razy, kupił jakieś stare BMW, a i tak nim nie jeździ tylko wkurza sąsiadów, bo blokuje nieużywanym złomem miejsce parkingowe. ¯\_(ツ)_/¯
@Tytanowy_Lucjan: Dalej jest to dodatkowa umiejętność którą posiada, moi rodzice nigdy nie mieli samochodu i pamiętam, że problemem był nawet wyjazd do centrum handlowego. Samochód daje wolność jakiej nigdy nie dostarczą inne środki transportu. Oczywiście to czy ktoś potrzebuje samochodu zależy od indywidualnej sytuacji każdej osoby ale zrobienie samego prawa jazdy na pewno nie zaszkodzi.
@PawelW124: Sam do Warszawy często jeżdżę po prostu taksówką lub Uberem bo są duże problemy z parkowaniem. Zawsze staram się parkować przepisowo i męczy mnie to, że czasami musze 20 minut szukać miejsca, żeby zjeść w restauracji. Wolę zapłacić kilkadziesiąt zł za Ubera i się o to nie martwić. Więc doskonale rozumiem co mówisz.
Dalej jest to dodatkowa umiejętność którą posiada


@pbotlvm: Jakbym miał dawać kilka tysi i poświęcać kilka miesięcy na naukę każdej umiejętności która "może się przyda"... to bym nie miał czasu na nic innego i żarł suchy chleb ( ͡° ͜ʖ ͡°)

moi rodzice nigdy nie mieli samochodu i pamiętam, że problemem był nawet wyjazd do centrum handlowego


No widzisz, moi nie mieli a nie było problemu aby
@L3gion: no widzisz a ja zainwestowałem pewnie kilkadziesiąt tysięcy w umiejętności które być może mi się w życiu przydadzą i do jedzenia suchego chleba mi bardzo daleko. A na wakacje też jeździliśmy ale jest różnica między spontanicznym wyjazdem na zakupy jak czegoś ci zabraknie a najbliższe centrum jest 30km dalej, a zaplanowanymi wakacjami.
no widzisz a ja zainwestowałem pewnie kilkadziesiąt tysięcy w umiejętności które być może mi się w życiu przydadzą i do jedzenia suchego chleba mi bardzo daleko


@pbotlvm: Nie każdy w Polsce ma takie środki (kasa + wolny czas). Zwłaszcza gdy inwestuje już w istniejące hobby / pracę, trzeba wybierać ¯\_(ツ)_/¯