Wpis z mikrobloga

#przemyslenia #przegryw Drogie Mirki, zastanawia mnie pewien fenomen i to żadne trollowanie. Skąd na wykopie tylu ludzi, delikatnie mówiąc, nieprzystosowanych do życia? Co drugi ma tu fobie społeczną, nie gada do ludzi, wzrusza się na byle temacie (ile komantarzy w stylu "miałem mokro w oczach jak to oglądałem, to nawet ja nie), nie umie podjąć decyzji (mirki, a kartka na wykopocztę to raczej w linię, czy kratkę?), sto złotych to dla niego majątek? Skąd takie nagromadzenie przegrywów na jednym serwisie? Z drugiej strony mamy parę naprawdę inteligentnych osób, ale tu się nawet nie ma co do tych wyjątków zatrzymywać, bo zaraz wchodzą Janusze. Jak chcecie wiedzieć, jak wygląda nowa generacja Januszy niegdyś zapieprzających w Egipcie w skarpetach i sandałkach, a teraz prowadzących życie w necie, zajrzyjcie tutaj, tak bym wykop polecał ("cheeseburger w mcdonalds za trzy złote?? No pogłupieli i co tam mam? Jednego ogóreczka? U siebie w Garwolinie za trzy złote to mam pajde chleba, gruby kotlet, pomidory, sałatę, cebulę, pięć sosów, do tego zdrowo #!$%@? kapusty").
  • 9