Wpis z mikrobloga

Zorientowałem się że mam białko z kfd po terminie. Jest napisane najlepiej spożyć do 09/22 ale i tak dzisiaj je otwieram i będę pił. Jak u was to wyglądało? piliście po terminie? Na czym te białko może stracić i czy w ogóle może być coś nie tak? #mikrokoksy #bialko #dieta #silownia
  • 10
  • Odpowiedz
@matt-brjnm: jak było szczelne zamknięte i nie jest zbrylone (nie dostała się wilgoć) to suchemu prochowi nic się nie stanie

jedz na zdrowie i ciesz się puki nie będziesz musiał kupować po obecnych cenach
  • Odpowiedz
@Sterling_Archer: Masakra faktycznie. Ja też na zapas brałem i nie interesowałem się cenami z dwa lata. Widzę że teraz kreatyny po 250 g się sprzedają. Kiedyś większość brała 500. Te białko to ja obowiązkowo będę wcinać i nie narzekam :)
  • Odpowiedz
@matt-brjnm: mam kilo kreatyny z Olimpu za ktora zaplacilem jakies 40 zl w promocji, teraz kosztuje 5x tyle xD. Plus jeszcze zaczete 500, wiec 1,5 kg wystarczy na troche. Znalazlem tez wiadro bialka (6 kg?), ale nie jestem w stanie zweryfikowac co to, bo kiedys kupilem (SFD/KFD?) w promce i przesypalem do wiadra po scitecu (jestem 100% pewny ze wiadro jest inne niz zawartosc). Ciekaw jestem jak to wyglada, przesypie pewnie
  • Odpowiedz