Wpis z mikrobloga

@aja95: z tymi 3050 to jest średnio. Niedużo wyżej w budżecie jest 3060, a przeskok między nimi jest niesamowity. Generalnie mówi się że zdecydowanie warto dołożyć do lapka 3060.
Ale pytanie czy jest ci potrzebna taka bestia skoro mówisz że będziesz grał w coś od święta? Ja mam 3050 i mi wystarcza, wszystko zależy od tego w co zamierzasz grać. Może nawet nie potrzebujesz tej 3050 na dobrą sprawę.
Jeśli chodzi
@aja95: w tym budżecie albo trochę wyższym to królują chyba cały czas Lenovo legiony (zresztą sam mam). Tylko po normalnych cena np w media expert są dość przedrożone, warto czekać na promocję albo kody. Z innych gamingowych w tych okolicach to Asus tuf, Ideapad gaming, MSI, może jakiś HP omen. Warto pooglądać jakieś rankingi na YT, tylko nie te sponsorowane xd
@aja95: kieruj się pepper.pl/grupa/laptopy , i sprawdź co ludzie mają do powiedzenia. Sam upolowałem laptopa w dobrej cenie w 2020 roku.
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: chyba już troche mineło czasu jak sam kupiłeś kompa ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo to niedużo to jest jakies 1,5k dopłaty za ten sam model i reszte specyfikacji, a ze przy 3060 czesto wycinają słabsze cpu, to w zasadzie jest to więcej, Legiona ponizej 4k tez już żadnego nie dostaniesz.. a bedzie tylko drożej, niestety...