Wpis z mikrobloga

Droga nocna zmiano chciałbym wam przedstawić mesjasza ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś jak się jarałem autami tesli trafiłem na kanał typka który je testował np czy palenie zioła w tesli x w trybie biohazard wyciągnie cały zapach zielska z kabiny ( ͡° ͜ʖ ͡°) filmy miały setki tysięcy wyświetleń kanał mocno lifestyle taki ichniejszy budda ( ͡° ͜ʖ ͡°) typ był jakimś producentem filmowym miał kasy jak lodu garaż warty dziesiątki milionów dolarów subskrybowałem i zazwyczaj w powiadomieniach jak były nowe filmy z recenzji super samochodów to oglądałem ale w pewnym momencie kanał ucichł przestał być promowany dosłownie był ukryty przez algorytm yt i po ręcznym wyszukaniu jakiś czas temu zacząłem gościa oglądać znowu okazało się że oprócz regularnego palenia zioła zaczął jeść grzybki od czego się trochę poprzestawiało pod czacha i jak to pokazuje pozbył się w większości samochodów zabawek przestał gonić w wyścigu szczurów i zaczął robić jeszcze większy hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli dowód że #narkotykizawszespoko ale do mety dobijając zapraszam do obejrzenia jego ostatniego filmu jest aktualnie bardzo niszowym kanałem mówiącym moim zdaniem bardzo konkretnie na temat tego co się dzieje aktualnie na świecie w związku z sytuacja na #rosja #ukraina #wojna #gielda #nieruchomosci #inflacja #covid19 https://youtu.be/w-UYeK4YvYM
  • 7
@ChrzanCzlowiek: Tylko wiesz ten typ od miesięcy mówi o tym co się dzieje w świecie w sposób w który nikt inny otwarcie nie mówi moim zdaniem warty jest obserwowania i przeanalizowania ile z jego starych filmów się sprawdziło
@Pacjent_420: Jego główna teza z filmiku jest mniej więcej taka: FED podnosi stopy żeby emerging markets weszły w wysoką inflację, bo to podnosi presję na Chiny które dużo tam poinwestowały -> czyli w jeszcze większym skrócie -> fed walczy z chinami a nie z inflacją. Plus do tego komentarze że to jest be bo Chiny ciężko pracowały na swoją pozycje :D

No już ten tl;dr mniej więcej pokazuje jakimi fikołkami musiał
@ChrzanCzlowiek: No trochę ubolewam nad faktem tego że nie odsyła do źródeł za każdym razem jak mówi o czymś dużym nie jestem jakimś jego fanem ale osobiście informacje które mówi na temat gromadzenia zapasów złota żywności oraz paliw przez największe strony światowego konfliktu czyli Chiny usa Rosję i UE zainteresował mnie wątek tego jak stany pompują miliardy w pomoc dla Europy (militarną i zbrojeniową ) wiesz nie będę ukrywał że znam
@Pacjent_420: No to właśnie zachęcam do zmiany podejścia - zamiast spędzać godzin na oglądaniu wątpliwej jakości autorytetów, zacznij czytać książki i uznaną prasę. A potem wchodzić w polemikę.

Zwróć uwagę na to, czy 20 lat temu więcej ludzi było stać na nowy samochód, czy może dziś? O ile wzrosła sprzedaż nowych samochodów przez ostatnie 30 lat na świecie a o ile wzrosła liczba ludności.

To jest właśnie to co prezentuje ten