Wpis z mikrobloga

Czy mógłbym kogoś prosić o wyjaśnienie jak działa 62 dniowy okres bezodsetkowy w #revolut na ich #kartakredytowa? Najlepiej użytkownik tego produktu. Nie mogę zrozumieć o co chodzi, ponieważ jeszcze nie używałem nigdy aż tak poważnie karty kredytowej, a gdy okres bezodsetkowy miał 21 dni, wszystko było jasne. Tutaj może zaistnieć taka sytuacja, że wydam 1000 zł w październiku, potem 500 zł w listopadzie. Wtedy 1000 zł powinienem spłacić do końca grudnia, a 500 zł do końca stycznia. Czy dobrze rozumiem? Jęli tak, to co znaczy tekst z obrazka? Z tego co pytałem na chatcie to okres bezodsetkowy 62-dniowy trwa nie tylko pierwsze 2 miesiące, a cały czas. #revolutkartakredytowa
mysliwiec_tech - Czy mógłbym kogoś prosić o wyjaśnienie jak działa 62 dniowy okres be...

źródło: comment_16657773537tBi7FdEjfiOysyQQxBCjb.jpg

Pobierz
  • 4
@mysliwiec_tech: Okres bezodsetkowy 62 dni działa tak samo jak okres bezodsetkowy 52 dni tylko jest dłuższy o 10dni. Te 21 dni o których piszesz to właśnie okres bezodsetkowy 52 dni - 31 dni okres rozliczeniowy i 21 dni czas na spłatę zadłużenia. 62 dni: Tysiąc wydany w październiku musisz spłacić do końca listopada.