Wpis z mikrobloga

Na uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie odbył się protest ponieważ uczelnia nie zgadza się na zmiany danych osób niebinarnych/transpłciowych w uczelnianym systemie bez wyroku sądowego. A wykładowcy/pracownicy też są źli, bo przecież zamiast skupić się na pracy to mają pamiętać że ten ktoś ma jakieś nowe wymyślone imię i zaimki XD No przecież to jest komediodramat. Uczelnie, czyli miejsca gdzie powinno się promować naukę mają się zajmować zapamiętywaniem wymyślonych imion i zaimków. Za takie coś powinno być dyscyplinarne wyrzucenie ze studiów.

#bekazlewactwa #bekazlgbt #lgbt #krakow #studbaza i trochę #heheszki #humorobrazkowy
Pobierz
źródło: comment_16657625396ptFRYrj7Z75KyoczVqTdT.jpg
  • 68
ona się uśmiecha na tych zdjęciach, czy krzywi?


@inko-gnito: pewnie to nie czuło żeby ten wyraz twarzy pasował do uśmiechu, ani nie czuło żeby pasował do skrzywienia. I to nawet nie chciało należeć do jakiejś trzeciej grupy. To po prostu nie rozumiało skąd się ten podział bierze. Na pytanie czy się uśmiecha czy krzywi, uparcie odpowiadało że jest wyrazem twarzy.
@Miguelos: ci wszyscy lgbt queery mają poważne zaburzenia narcystyczne, myślą że wszystko się kręci wokół ich nowych imion i zaimków. Moje własne nazwisko, które noszę od urodzenia, na różne sposoby ludzie potrafili je przekręcać. Wkurzało? Jeszcze jak. Ale nie darłem ryja, że szkoła/uczelnia mnie dyskryminuje. A tutaj osobo ma spazmy, że ludzie nie mogą zapamiętać jej wymyślonego imienia i zaimków, których nawet nie ma na swoim dowodzie osobistym XD