Wpis z mikrobloga

Na uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie odbył się protest ponieważ uczelnia nie zgadza się na zmiany danych osób niebinarnych/transpłciowych w uczelnianym systemie bez wyroku sądowego. A wykładowcy/pracownicy też są źli, bo przecież zamiast skupić się na pracy to mają pamiętać że ten ktoś ma jakieś nowe wymyślone imię i zaimki XD No przecież to jest komediodramat. Uczelnie, czyli miejsca gdzie powinno się promować naukę mają się zajmować zapamiętywaniem wymyślonych imion i zaimków. Za takie coś powinno być dyscyplinarne wyrzucenie ze studiów.

#bekazlewactwa #bekazlgbt #lgbt #krakow #studbaza i trochę #heheszki #humorobrazkowy
Miguelos - Na uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie odbył się protest ponieważ uczel...

źródło: comment_16657625396ptFRYrj7Z75KyoczVqTdT.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Miguelos: mi od podstawówki nazwisko przekręcają i muszę codziennie dokonywać comingoutu przyznając się do prawdizwego nazwiska i poprawiać nauczycieli a teraz wykładowców :/
  • Odpowiedz
uczelnia nie zgadza się na zmiany danych osób niebinarnych/transpłciowych w uczelnianym systemie bez wyroku sądowego


@Miguelos: Super. Nawet przyjmując, że tym osobom byłoby tak lepiej i faktycznie traktują swoje potrzeby tożsamościowe bardzo poważnie, należałoby ich uświadamiać na każdym kroku, że cały świat nie dopasuje się do ich (i niczyich innych) życzeń, tylko każda jednostka musi umieć dopasować się do środowiska. Nie pasuje? To z tego społeczeństwa się wypada. Dotyczy to wszystkich.
  • Odpowiedz
@Miguelos: Cóż, to są ludzie, którzy jak widać doznali przemocy i braku akceptacji, stąd teraz usilne próby szukania tego, a nawet żądania. Ja im współczuję, wy wyśmiewacie. Taki jest mainstream. Tyle, że nie do końca wiadomo jak im pomóc, bo to są traumy od dziecka.

W sumie wielu przegrywów niewiele się różni od takich osób, tyle, że oni czują się swoją płcią, ale nadal identyfikują jako przegryw, inny gatunek i oczywiście
  • Odpowiedz
@Miguelos ja wiem ze tym wszystkim profesorom odpierd#la z braku laku także bardzo dobrze ze mają takich studentów. Niech się męczą z nauką kto jest kim i niech się szlaja po sądach
Cos za coś. Większość tych wszystkich profesorów pracuje na uczelni bo tak jest im najprościej, artykuły to kopiuj wklej albo praca studenciakow, wykłady to klepanie tego samego od lat oczywiście że nic nie udostępnia studenta bo by się zesr@li. Także
  • Odpowiedz
@Miguelos: i takie dziwadła mają posłuch takich samych odklejeńców, ja rozumiem ktoś jest w związku z osobą tej samej płci (jednej z dwóch) super bawcie się dobrze, pchajcie PKB tego kraju do przodu i bądźcie szczęśliwi ale takich odklejeńców zaimki mam w piździe (nie jestem trans) i niech #!$%@?ą XD
  • Odpowiedz