Wpis z mikrobloga

Dawno dawno temu, jak chodziłem do podstawówki to mamuśka miała konto w PKO BP. Pamiętam że jak mnie odbierała to czasem zachodziliśmy do banku : zawsze jedno czy dwa okienka, ludzi w pytę i co najmniej 1h się marnowało.
Dzisiaj podjechałem do PKO i miałem flashbacki z dzieciństwa xDD Dwa okienka, ludzi z 15 na oko (oczywiście sami emeryci i renciści) i w ciągu 20 minut tylko jeden facet załatwił sprawę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak starzy emeryci wymrą to ten bank zbankrutuje chyba.

P.S. Wiecie może jak w cywilizowany sposób kupić obligacje skarbowe, aby nie trzeba było cały dzień spędzić w banku?

#pkobp #pko #obligacjeskarbowe #obligacje
  • 13
@hit_malinowy: Teoretycznie możesz się umówić na konkretna godzine. Ja tak zrobiłem, ale jak przyszedłem to przy pobieraniu numerku nie było doradcy, który został mi wyznaczony przez strone internetowa, więc i tak musiałem wziąć zwykły numerek xD

Widziałem, że dodali opcje złożenia wniosku w Pekao SA, więc jeśli masz tam konto to możesz przez nich kupić obligacje chyba.
@hit_malinowy: @k0201: @Grewest: @LuterKebab: nie trzeba iść do banku ani zakładać u nich konta. Wszystko można zrobić z domu, pod warunkiem posiadania dowodu osobistego z warstwą elektroniczną. Sam tak zakładałem, nigdy nie byłem w placówce, wszystko zrobiłem z domu. Konto do obligacji nie jest kontem bankowym, jest darmowe i służy TYLKO do operacji na obligacjach skarbowych.
@LuterKebab @Jacoppo:
Mam stary dowód niestety.
A jeżeli chodzi o Pekao to wiem o tym. Tylko jestem ex-klientem i pomimo że na stronie piszą że wystarczy podpisać umowę na Pekao24 oraz kupno obligacji to w oddziale oraz na infolinii mówią że trzeba założyć ROR ( ͡° ʖ̯ ͡°)