Wpis z mikrobloga

1. Płać setki milionów za czasowa ekskluzywność gry żeby inni nie mogli w nią zagrać
2. Płać za ekskluzywność marketingową gier przez 2 dni żeby ludzie kupowali grę na twojej platformie
3. Opóźniaj wyjście nextgenowych edycji gier third party dla konkurencji
4. Zabieraj multiplatformowe gry i rób z nich ekskluzywne tytuły
5. Rób wersje nextgenowe gier tylko na swój sprzęt



#ps5 #xbox
dzeksondzekson - 1. Płać setki milionów za czasowa ekskluzywność gry żeby inni nie mo...

źródło: comment_16657422634ajcecL0b9xTnYEMDgoUYG.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@Beeercik: Taki jeden co pisze astrobota od roku i ten bot nigdy nie dziala i ma uptime z 20%.

Sraki czy cos takiego, nie pamietam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raczej nie lubiany na serwerze, ale pisze bota wiec jest nietykalny xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hermen_Hulst: To kompletnie nie kojarzę chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kolo hooya ten DC. Strata czasu. Juz lepiej czytac komentarze na ppe


Najważniejsze, że w końcu dostrzegłeś poziom jaki tam panował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Najważniejsze, że w końcu dostrzegłeś poziom jaki tam panował ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Beeercik: mocne słowa jak na człowieka, który tam wszedł tylko po to, żeby wyzywać Stinkiego, był proszony kilkukrotnie o stonowanie emocji czego nie zrobił i dostał bana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No byłem adminem (ale nie głównym) przez jakiś czas


Bycie edgy nastolatkiem to nie jest bycie adminem ( ͡° ͜ʖ ͡°) adminem był wtedy @Cinkito. ty co najwyżej byłeś druga osoba tam. range admin można zrobić i dać każdemu to nie znaczy że ma się jakiś wklad

ale doszedł jeden spierdoks z #!$%@? ego i wszystko popsul ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Popsucie wszystkiego:
  • Odpowiedz
Taki jeden co pisze astrobota od roku i ten bot nigdy nie dziala i ma uptime z 20%.


@Hermen_Hulst: a sorry ustawiłem żeby Cię ignorował ( ͡° ͜ʖ ͡°) prawdziwe dane:

Uptime sprzed updejtu discorda, okres miesięczny: 700h 32 minuty up, niecałe 44h down (głównie na początku, ostatnie 2 tygodnie było 98.2%).

Uptime po updejcie: 63%, średnio 8 wyjebek dziennie. Fakt, niestety dopiero mam czas i zaczynam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
mocne słowa jak na człowieka, który tam wszedł tylko po to, żeby wyzywać Stinkiego, był proszony kilkukrotnie o stonowanie emocji czego nie zrobił i dostał bana ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Cinkito: 'proszony o stosowanie emocji' 'wyzywać Stinkiego' Kłamstwo na kłamstwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak dla Ciebie pisanie '#!$%@? stąd' czy 'idź #!$%@?' to jest proszenie o stonowanie emocji, to tylko pokazuje Twój
  • Odpowiedz
'proszony o stosowanie emocji' 'wyzywać Stinkiego' Kłamstwo na kłamstwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak dla Ciebie pisanie '#!$%@? stąd' czy 'idź #!$%@?' to jest proszenie o stonowanie emocji, to tylko pokazuje Twój poziom oraz poziom dużej części tamtego Discorda ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Beeercik: mam wrzucić screeny z tej rozmowy? Dosłownie jedno "idź w #!$%@?" było, wrzucone w zdanie, że jak się chcesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
mam wrzucić screeny z tej rozmowy?


@Cinkito: Jak masz to wrzuć, ale jak mówisz, że moje wypowiedzi usunięte to chyba bez sensu, bo znowu wmówisz, że jedyne co tam pisałem to obrażanie innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobrych kilka razy ja i Ryszard pisaliśmy żebyś dropnął temat

No pewnie, jak ktoś pisze niewygodne rzeczy to lepiej uciszyć i zbanować niż podjąć temat i porozmawiać ( ͡°
  • Odpowiedz
Jak masz to wrzuć, ale jak mówisz, że moje wypowiedzi usunięte to chyba bez sensu, bo znowu wmówisz, że jedyne co tam pisałem to obrażanie innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Beeercik: masz transkrypt, nie chce mi się screenów robić, usunięte konto to Stinki, pogrubiłem nawet fragment gdzie Rysiek Ci napisał, żebyś szedł w #!$%@?, było to już jakieś 10 minut po tym jak wszedłeś i jedyne co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
pogrubiłem nawet fragment gdzie Rysiek Ci napisał, żebyś szedł w #!$%@?


@Cinkito: Brakuje jeszcze '#!$%@?'. Pewnie tamta osoba dostała bana za takie słowa, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba, że jak Ryśka obowiązuje immunitet ze względu na kawałek plastiku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą to na pewno nie jest całość rozmowy jaka wtedy była, więc albo celowo manipulujesz wycinając niektóre wypowiedzi, albo ta
  • Odpowiedz
Brakuje jeszcze '#!$%@?'. Pewnie tamta osoba dostała bana za takie słowa, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba, że jak Ryśka obowiązuje immunitet ze względu na kawałek plastiku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Beeercik: brakuje bo niczego takiego nie było.

Zresztą to na pewno nie jest całość rozmowy jaka wtedy była, więc albo celowo manipulujesz wycinając niektóre wypowiedzi, albo ta 'transkrypcja' ma z jakiegoś powodu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cinkito:

brakuje bo niczego takiego nie było.


No tak tak, zmyśliłem to sobie, ehhh ;)

Jest to całość od momentu Twojego wejścia do momentu Twojego bana.


Bzdury opowiadasz, wypowiadało się tam więcej osób. Widocznie wpisy po czasie zniknęły i dlatego nie ma ich w tej transkrypcji, więc to bez sensu.

no wszedłeś, bo Stinki wrzucił post na wykop. Niesamowita historia. Tymczasem jak zieloni koledzy trollowali to miałeś to w dupie hipokryto.
  • Odpowiedz