Wpis z mikrobloga

1. Płać setki milionów za czasowa ekskluzywność gry żeby inni nie mogli w nią zagrać
2. Płać za ekskluzywność marketingową gier przez 2 dni żeby ludzie kupowali grę na twojej platformie
3. Opóźniaj wyjście nextgenowych edycji gier third party dla konkurencji
4. Zabieraj multiplatformowe gry i rób z nich ekskluzywne tytuły
5. Rób wersje nextgenowe gier tylko na swój sprzęt



#ps5 #xbox
Pobierz
źródło: comment_16657422634ajcecL0b9xTnYEMDgoUYG.jpg
  • 42
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak tam wszedłeś na moj profil żeby zobaczyć ze jeden wpis sprzed 3 dni a drugi sprzed miesiąca wiec szybko zmieniłeś treść z przelewami od Sony za codzienne wpisy? XD


@dzeksondzekson: A nie nie, było inaczej, świeżo wszedłem na tag i Twój wpis zauważyłem jako pierwszy, a nie jako odpowiedź na inny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale widzę, że straż discordowa prężnie działa bo ruszyliście wszyscy jak
Ale widzę, że straż discordowa prężnie działa bo ruszyliście wszyscy jak jeden mąż :D


@Beeercik: straż discordowa xD Po prostu śledzę tag i tyle. Wystarczy zobaczyć ostatnie komentarze, to nierzadko na wpisy odpisuje kilka minut po tym jak te się pojawią. Ale wiadomo, trzeba szukać spisku, nie może być tak, że po prostu widzę waszą hipokryzję i ją wytykam.

Inna kwestia, że taki greven to na discorda w ogóle nie zagląda,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mnie tez nie ma na DC tylko siedze na tagu xd

@Hermen_Hulst: Nawet z własnego Discorda Cię zbanowali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale wiadomo, trzeba szukać spisku

@Cinkito: Czy ja wiem czy spisku, przecież nie od dziś siedzicie tam i wspólnie ustalacie (często obrzydliwe) treści na wykop albo inne portale społecznościowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
XD z kiedy to screen? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo widzę, że godzina późniejsza niż aktualna


@Beeercik: nie wiem gdzie mieszkasz, mamy obecnie 13:20 (poprzedni komentarz z 13:17), na screenie masz 13:10, więc już nawet tutaj kłamiesz xD Widzę uczysz się od wujka Filipa i podobnie Ci to wychodzi. A screen dość stary, później się przenieśliście na zamknięty kanał, więc nie tak łatwo jest dotrzeć do innych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nie wiem gdzie mieszkasz, mamy obecnie 13:20 (poprzedni komentarz z 13:17), na screenie masz 13:10, więc już nawet tutaj kłamiesz xD Widzę uczysz się od wujka Filipa i podobnie Ci to wychodzi.


@Cinkito: 'wujka Filipa' wtf człowieku ( _)

Zakończyłem dyskusję na dzisiaj chyba, bo z taką frustracją bez sensu rozmawiać.

Odnośnie godziny:
Pobierz
źródło: comment_1665747032C9eFfH1P5fGDce0P2CqN1a.jpg
Odnośnie godziny:


@Beeercik: A widzisz, tego nie dojrzałem :D W każdym razie, dobrze wiesz, że screen jest stary, więc niewiele to zmienia.

'wujka Filipa' wtf człowieku ( _)


@Beeercik: i czemu tak samo nie reagujesz na baity w drugą stronę? xD Tutaj wrzucić cokolwiek i od razu wtf, frustracja, nie wiadomo co. W drugą stronę zero reakcji oczywiście, klasycznie. Tylko Sony można baitować, was ani trochę.

Sam
@Beeercik: No byłem adminem (ale nie głównym) przez jakiś czas, ale doszedł jeden spierdoks z #!$%@? ego i wszystko popsul ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zrezygnowałem z funkcji i potem bylem zwyklym userem. A teraz to juz w ogole mnie tam nie ma i lata mi kolo hooya ten DC. Strata czasu. Juz lepiej czytac komentarze na ppe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
i czemu tak samo nie reagujesz na baity w drugą stronę? xD


@Cinkito: To niezły bait, wyzywanie od kłamców, it's a prank bro

spierdoks z #!$%@? ego


Który to? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To niezły bait, wyzywanie od kłamców, it's a prank bro


@Beeercik: to że kłamiesz to nie był bait, myślałem że kłamiesz i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż kłamiesz np. ze strażą discordową, więc mogę podtrzymać nazwanie Cię kłamcą.