Wpis z mikrobloga

@DzonySiara: mozesz oczywiscie sadzic, ze to dziecinne obrazanie sie Muska. Ja jednak obstawiam, ze gdy 1/3 klientow firmy chce usluge za darmo i kazdy dookola tylko wola "dej, dej" to kiedys trzeba powiedziec dosc. (na 500 tys uzytkownikow starlinka 150tys jest na Ukrainie)
@aegispolis: ale jaka reklama jak dla grupy docelowej nie ma alternatywy xD Ci co potrzebowali internetu na odludzu albo maja juz albo zamowili starlinka, bo inaczej co maja innego do wyboru? Polska kupila, ale kto placi abonament czyli koszty obslugi, nigdzie tego nie mozna znalezc
ale jaka reklama jak dla grupy docelowej nie ma alternatywy xD


@jasonfly: Jakiej grupy docelowej? I czy ta grupa docelowa dotychczas w ogóle wiedziała, że starlink istnieje i wiedziała, czy warto z niego korzystać?

Polska kupila, ale kto placi abonament czyli koszty obslugi


No ile wynoszą te mityczne "koszty obsługi"? Płacą sobie samym za tę usługę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jasonfly: ale ja to doskonałe rozumiem, ale mi generalnie chodziło o tego tweeta, chciał odejść niech odchodzi tylko po co niby pisał, że odchodzi bo ktoś mu coś napisał tu jest debilizm całej tej sytuacji
@jasonfly: Jakiej grupy docelowej? I czy ta grupa docelowa dotychczas w ogóle wiedziała, że starlink istnieje i wiedziała, czy warto z niego korzystać?


@aegispolis: no chyba wiedziala, skoro to oni wystosowali prosbe na twitterze do Muska o podarowanie im Starlinka? Ty chyba nie sadzisz, ze sam Musk ze swojej woli przyszedl i podarowal im to. Zostal poproszony i dal wraz z abonamentem na 3 miesiace. Teraz sie jednak okazuje, ze
@jasonfly: ale ja to doskonałe rozumiem, ale mi generalnie chodziło o tego tweeta, chciał odejść niech odchodzi tylko po co niby pisał, że odchodzi bo ktoś mu coś napisał tu jest debilizm całej tej sytuacji


@DzonySiara: to juz jest typowa muskowszczyzna, mozna bylo dodac cos uszczypliwego od siebie wiec dodal ¯\_(ツ)_/¯
@DzonySiara: Wy to serio myślicie, że jeden typ napisał Muskowi żeby spadał, a ten od razu posłuchał? Bo ja już nie wiem czy trollujecie czy serio w to wierzycie. Widać wyraźnie, że Musk chciał zripostować i zabłysnąć, wyszło jak wyszło, ale to nie znaczy że słucha się randomowych ludzi w necie xD