Wpis z mikrobloga

Tydzień na specjalnie dobranej diecie i już widzę efekty. Chyba, że to halucynacje z niedożywienia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na dniach zapisuję się na siłownię, chyba na tą gdzie mam dwa kroki, ale jeszcze się zastanawiam na którą. Jakieś rady w związku z tym? Oprócz tego, żeby nie podpisywać żadnych umów? Jaki plan ćwiczeń? #roknasilowni #rozowypasek
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@babydoll: Myślę, że crossfit byłby okej :) Na profesjonalnej siłowni na pewno są zajęcia Crossfit'u. Ale lepiej poczekaj na opinię znawców, bo ja jestem laikiem :)
  • Odpowiedz
@babydoll: Dlaczego nie podpisywać umów? Ja dzięki temu, że i tak i tak musiałem przez rok płacić za siłownię, to chodziłem regularnie, bo szkoda mi było kasy. Pomyśl o tym, to może być dodatkowa motywacja.

P.S. jaki wzrost i waga?
  • Odpowiedz
@babydoll: Oj tam pieprzenie takie. Jakby jeden klient dobrego prawnika się zapytał, to by ogarnął problem. Ja mam umowę i żyję, może nawet dzięki temu teraz chodzę w miarę regularnie i jakoś w miarę wyglądam. Żona tez miała ale nie chodziła, więc przepisałem na innego chętnego i po problemie.

A co do wagi, ciekawi mnie tylko z jakiego poziomu startujesz. No i do ilu chcesz dojść.

Jeśli ci to pomoże,
  • Odpowiedz