Wpis z mikrobloga

Byłem sceptycznie nastawiony raczej do tych samochodów typu Smart, ale teraz tak czytam o nich i sobie myślę, że na początek chyba w sam raz. Nie bardzo duże spalanie, 4 miejsca, spoko prędkość można wykręcić. Jak kiedyś w końcu uda mi się zdać #prawojazdy to sobie chyba takie kupię na pierwsze 2 lata np
#samochody #motoryzacja
  • 17
@GrubyGrubiutki: No ja jak już to na razie bym celował w manuale myślę. Co do prędkości to właśnie spoko że potrafi szybciej pojechać. Zdawało mi się że będzie max 60-80km/h jechać
Na Internecie spotkałem się też z opinią, że to auto lepsze jest do miasta, na dłuższe dystanse średnio bo ponoć fotele niewygodne
@cotidiemorior: No nie wiem. Patrzyłem na ceny to można go kupić za 7-9k używanego.Tez nie chodzi o to żeby kupić samochód który będzie kosztował 2-3k i po roku będzie nadawał się na złom.
Ten 5 drzwiowy Smart jest większy, ma 4 miejsca i 5 drzwi przy czym spala około 5l/100km. Większy samochód to większe spalanie
@viciu03: Toz on jest kompletnie niepraktyczny, 4 miejsca moze i ma ale nikt wygodnie siedziec nie bedzie. Ani komfortowo usiąść, ani spakować się na wyjazd, ani przewieźć coś wiekszego. W tej cenie kupisz np Nissana Note 2006-8, ktory ma zajebiscie dużo miejsca w środku, duży bagażnik, a dalej jest autem miejskim.