Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy jak coś napisze z tymi zaimkami onu/jenu to musi po kilka razy czytać czy ‚byka’ nie ma i nie jest użyty zaimek taki jak w słowniku.
  • Odpowiedz
@trejn: wiadomo że nic tak nie zapewnia poczucia bezpieczeństwa jak świadomość że gdzieś w jakimś systemie komputerowym służącym do zwykłej ewidencji jest odhaczone jakiej jesteś płci.

Jak ja się umawiam do skarbówki w sprawach nadania nipu to muszę wpisać nip podmiotu ktorego sprawa dotyczy ale system bez wpisania nipu nie przyjmie rezerwacji. Wiecie co robię? zaznaczam że jestem obcokrajowcem i nie mam nipu i system przyznaje mi rezerwację. I wiecie
  • Odpowiedz
albo użyje deadname'u [czyli imienia figurującego w oficjalnych dokumentach i nadanego po urodzeniu


@trejn: xD
Deadname to by było gdyby oficjalnie w dokumentach miała inne, a tak to ktoś zwraca się do niej zgodnie z prawdą
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trejn: w tle na zdjęciu oczywiście ktoś z kamizelka z napisem "Ordner" czyli wymóg na demonstracji w Niemczech. Osoba pilnująca porządku.

Te dauny się szkolą pilnie w tych sprawach za granicą.
  • Odpowiedz
@trejn: skad tak #!$%@? ludzie sie biora? Nie wiem, wyjebka rodzicow czy wrecz stawianie za pepek swiata sprawily ze mysla ze kazdego interesuje na kogo by mialy ochote i kim sie czuja. Na uczelnie przychodzi sie po to by pozyskac wiedze i ja certyfikowac. Co ma do tego co tam sobie ktos w glowie o sobie uroil i kim sie czuje. W sklepie czy na przystanku tez podchodza do kazdego
  • Odpowiedz
@weezyxboss: Gdyby tak było to by było dobrze, niestety pewnie pójdzie do korpo tam ją przyjmą i będzie inclusive gender fluid managerem, będzie zawracać głupotami dupę ludziom, którzy w tym korpo rzeczywiście pracują na wynik firmy i wprowadzać swoje poglądy do szerszej publiki.
  • Odpowiedz