Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@?łem ponad 2 mln zł w ciągu niespełna 3 lat... Zarabiam około 40-50k netto na ręke miesięczenie i nie mam nic, własnego mieszkania, samochodu... niczego. Nie umiem oszczędzać pieniędzy ani odkładać. Czasami mi brakowało do kolejnej wypłaty...
Chętnie odpowiem na pytania, jeżeli jakieś macie do takiego #!$%@? jak ja.
Pieniądze szczęscia nie daja.

#ama #zarobki #przegryw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634717acc327744791409bc4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @Dietetyq: Po prostu, wynająłem apartament 100m2 w dużym mieście na osiedlu "deweloperskim", wynajmowałem drogie fury od wypożyczalni sportowych - co tydzień jeżdziłem inną, co weekend imprezy w klubach, jedzenie na mieście w "fancy" resteuracjach i koniec końców nic mi nie zostawało na koncie. I tak przez 3 lata czułem się jak "młody Bóg" bo niczego mi nie brakowało. Co do zarobków to mam firmę, która zajmuje się pozyskiwaniem pracowników do pewnej niższowej branży. Pobieram % od wypłaty pracowników, których zatrudniam pod swoja firmą, a pracują dla innej, coś w stylu outsourcingu/body-leasingu + coś tam inwestuje, krypto itp. dlatego podałem 40-50k średnio bo 40k było pewne z kontraktów, a czasem i 100k wpadło miesięcznie. Mowie oczywiście tutaj już o kwotach "na ręke"

@Edyward: Nie, tak naprawdę pracuję max godzine/dwie dziennie. Chyba, że jest jakaś grubsza sprawa to czasem te 8h wyrobię, ale zdarza się to
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: >#!$%@?łem ponad 2 mln zł w ciągu niespełna 3 lat... Zarabiam około 40-50k netto na ręke miesięczenie i nie mam nic, własnego mieszkania, samochodu... niczego. Nie umiem oszczędzać pieniędzy ani odkładać. Czasami mi brakowało do kolejnej wypłaty...

XD Kurde Opie, zdradź mi swój sekret jak ty tyle zarobiłeś,a wszystkim jeszcze powiedz jak to przepieprzyłeś...

Pieniądze szczęscia nie daja.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli to nie bait to po pierwsze ładnie sobie pożyłeś, a jeśli miałeś łeb na karku żeby taką firmę rozkręcić, plus nie narobiłeś sobie długów to jest szansa że za jakiś czas ogarniesz coś zbliżonego i nauczony błędami będziesz chociaż 20% z większych zarobków odkładał na "nietykalne" konto, czy w jakiś asset
  • Odpowiedz
NiebieskaBarmanka: Gościu :)
1. Korzystałeś z życia
2. Jak zarabiałeś 50k miesięcznie to przecież z dnia na dzień możliwości takich zarobków Ci nikt nie zabiera.
3. Dalej możesz zarabiać tyle/o połowę mniej tylko siądź spokojnie, pozbieraj myśli nie rozpraszając się tym co oferuje szeroko pojęty konsumpcjonizm (fancy jedzenie/dobre samochody/etc) i wycisz się. Pomyśl co serio chcesz mieć i po co Ci pieniądze a później pomyśl nad planem działania

Brzmi jak głupia denna rada, ale jeśli przy punkcie 3. dojdziesz do tego, że nic nie chcesz zmieniać… to po prostu żyj tak dalej i bądź szczęśliwy
  • Odpowiedz