Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Piszę przez anonimowe, bo strasznie mi wstyd, że zmarnowałem tyle pieniędzy i nie mam odwagi tego napisać ze swojego konta. Pewnie będziecie się ze mnie śmiać, ale trudno.
Kupiłem Toyotę Corollę z salonu i jestem trochę zawiedziony, a żona w ogóle nie chce nią jeździć. Dotąd mieliśmy BMW F10 535d z 2013r, ale miała 270kkm i uznaliśmy, że zaraz mogą zacząć się kosztowne awarie i zdecydowaliśmy się sprzedać i kupić nowe auto. Budżet wynosił 140k, więc po długich analizach padło na Corollę. Ja sobie zdawałem sprawę, że to jest dwie klasy niżej niż takie BMW i trzeba przymknąć oko na niektóre rzeczy za cenę jazdy nowym autem, a na krótkiej jeździe próbnej nawet mi się spodobało. Czar prysł jednak po odbiorze i kilku dniach „na chłodno”. Żona w ogóle jest załamana i powiedziała, że do tego nie wsiądzie, bo silnik jest słaby i wyje, plastiki tanie i brzydkie, a w środku jest głośno. Problem w tym, że to miało być auto dla niej na dojazdy do pracy. Kazała mi się tego pozbyć i kupić jakiekolwiek BMW lub Audi. Co ja mam teraz zrobić? Jak można z tego wybrnąć? Od odbioru minęło 10 dni, a auto było kupione za gotówkę. Zrobiliśmy tylko 300km. Czy ja mogę oddać go do salonu i odzyskać pieniądze?
#motoryzacja #samochody #bmw #toyota #zalesie #pytanie #prawo

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6346cc83c3277447914093a3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 21
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: patrzcie, nawet jakby to był bajt, to pomyślcie, 140k za toyotę corollę ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) i ktoś to kupuje i jest mega zadowolony, chciałbym nie wymagać nic od samochodu i kupować to jak najtańszy laptop za 5k
  • Odpowiedz
chciałbym nie wymagać nic od samochodu i kupować to jak najtańszy laptop za 5k


@kipowrot: niezawodność, ekonomia, bezpieczeństwo, komfort na zadowalającym poziomie i nawet jako taka dynamika przecież będzie w hybrydzie. Czy to tak mało?
  • Odpowiedz