Wpis z mikrobloga

Czy jest jakakolwiek mini szansa na to, że kiedykolwiek mr jastrzomb i pan asasin beknął za swoje trollowanie, nieodpowiedzialne zachowanie, celowe wprowadzanie ludzi w błąd, manipulacją kursami indeksów itd?
Jest to mój mokry sen. Zakładam, że taka sytuacja ma większe szanse powodzenia gdy zmieni się partia rządząca.
Czy można tak sobie trollować na najwyższym szczeblu państwowym bez konsekwencji? Czy po prostu państwo z kartonu i tyle w temacie? otaguje może #prawo , może ktoś po wyborach przegranych przez pis będzie mógł kogoś pod coś podciągać? Sam jestem laikiem w tym temacie, po prostu-jakie są szanse że mój mokry sen się spełni? xD
#gielda
  • 1
@proszeprzestan: nie, "takie były dane na ten moment, nbp podnosił stopy w idealnym momencie i został za to nagrodzony przez amerykańskich bankierów".
Prawnicy nie znają się na ekonomii, a żaden ekonomista nie obali amerykańskich instytutów, natomiast ekonomia to nauka społeczna więc nie da się udowodnić, że zrobił źle bo na każde inne działanie można wymyślić milion scenariuszy i każdy będzie równie prawdopodobny.

jedyne co można mu udowodnić to to, że jest