Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Mirki kojarzycie tą inbe na DTS w Chorzowie, jak agresywny typ zablokował jakieś auto i w nie naparzał, kopał, wybił szyby itp?
No to sprawa ma się tak, że auto którym jechał kupił ode mnie. Takie zielone, stare polo (BTW polecam jako gruza do dojazdów, nieśmiertelne auto).
I teraz trochę się cykam bo widzę na nagraniu że go nie przerejestrował na siebie. Ja jedynie zakończyłem polisę OC i tam jest info że auto sprzedałem.

Ciekawe czy jutro o 6 rano zapukają do mnie panowie w czerni?
Dzisiaj mnie nie ma w domu wiec może nawet już byli.
Cykam się trochę.
#policja #prawo #ubezpieczenia #katowice
K.....y - Mirki kojarzycie tą inbe na DTS w Chorzowie, jak agresywny typ zablokował j...

źródło: comment_1665586386JXjFC42koO3KGCo7ZmuoCU.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Ketonowy: Nawet jak przyjdą, to poznają że nie jesteś łysym karkiem więc zeznasz komu sprzedałeś i elo.

Gorzej że jak nie zgłosiłeś zbycia to cię może czekać kara od 200 do 1000 zł (art. 140mb. Prawa o ruchu drogowym). Więc albo to szybko zgłoś nabycie albo idź w zaparte.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Celinka95: @psposki: właśnie nie jestem pewien, przewinęło mi się wtedy chyba z 5 pojazdów. Staram się wszystko zgłaszać ale ręki uciąć nie dam, tym bardziej że zgłaszam online a nie latam po urzędach
Będę jutro w domu to sprawdzę.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DOgi: czytałem jakiś artykuł że już wszystko wiedzą kto i co i to kwestia godzin że go zatrzymają.
Pytanie ile w tym prawdy a ile #!$%@? policji.
@hurb: to nie było dzisiaj więc bez znaczenia
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@breskali: jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nikogo u mnie oczywiście nie było. Podjechałem na komendę u mnie żeby wyjaśnić sprawę, wziąłem umowę kupna sprzedaży.
Wbijam, mówię że taka i taka sprawa że auto nie przerejestrowane itd. Dyżurny posłuchał po czym stwierdził że mało go to interesuje xD
Że policja ma swoje metody działania i znajdą typa. I do widzenia.
Ja #!$%@? już pomijając że chce siebie
  • Odpowiedz