Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Słuchajcie jaka drama z #bmw remote software upgrade. Kupiłem auto wyprodukowane w grudniu, mija luty, marzec, wakacje, ciągle brak apdejtów. Odkrywam bugi z android auto które w Hyundaiu już rok temu naprawiono. Piszę do tych z infolinii, że co jest, a oni że jest apdejt z marca i z lipca, nie wiedzą czemu się nie zainstalował. Mam wykonać procedurę: przejedź 100 km żeby akumulator na pewno był naładowany, nie gaś silnika, zamknij okna, zgaś swiatła (co przy włączonym silniku jest niemożliwe), stój na równej nawierzchni ale nie na drodze publicznej (gps wykryje?), w zasięgu sieci komórkowej (nie wiem jaki operator, samochód nie podaje stanu łączności samochodu, jedynie mojego telefonu), w temperaturze powyżej -10 stopni, a następnie użyj remote software upgrade. Jeśli nie spełnisz któregoś warunku, to komunikat będzie "nie znaleziono aktualizacji" a nie np. "naładuj akumulator bardziej" i nie, nie powiemy naszym hindusom, żeby to poprawili. Aplikacja na smartfona również nie znajduje informacji o dostępnym update, oczywiście nie masz też opcji ściągnąć na pendrive i wgrać offline. Jedyna opcja to było oddać samochód do ASO gdzie uporali się z tym w 4 godziny, nic za to nie kasując. Mam teraz ładne logo na desce rozdzielczej, więc się opłacało.
p.....a - Słuchajcie jaka drama z #bmw remote software upgrade. Kupiłem auto wyproduk...

źródło: comment_1665584014jO6CvL8uND1JY2PwSqDZAK.jpg

Pobierz
  • 16