Wpis z mikrobloga

Byłem na jeździe testowej nowej #honda #civic 11. generacji. Jestem zachwycony tym autem, gdybym był raptusem to od razu bym go zamówił. A że raptusem nie jestem to pojechałem od razu do #lexus przejechać się modelem ES i ten zrobił na mnie znacznie gorsze wrażenie w trakcie jazdy, mimo że PREMIUM i kosztuje sporo więcej. Wcześniej jechałem Peugeotem 308 i Skodą Kodiaq, oba były nijakie.

Czy są jakieś znaczące minusy tej Hondy? Czy ktoś jest w stanie ostudzić mój łeb? W internecie same ochy i achy. #kupnosamochodu #kupautozmikro #motoryzacja
  • 34
@ebismolarek: jeżdżę 4-letnim civikiem, ruda znalazłem tylko mała kropkę w drzwiach (standard w X’ie). Silniki elektryczne są jak najbardziej spoko, to inny mechanizm niż w toyotach ale ten sam schemat jest już w crv od jakiś 4 lat i doskonale się sprawdza i co ważne nie psuje się. Gdybym nie miał X’a i miał kase to brałbym jedenastkę. Gdzie widzisz wady hybrydy? Jeśli tak Cię to boli to zapraszam po X’a
@bb89: @darydarylosu: A jak to skomentujecie? Panikarz? (filmik)

Co do rdzy się nie martwię, wyznaję zasadę jeżdżenia autem młodszym niż 10 lat.


No wlasnie, a mam czesto wrazenie, ze oczekiwanie co do braku rdzy ma się chyba do 25-letnich aut xD
e.....k - @bb89: @darydarylosu: A jak to skomentujecie? Panikarz? (filmik)

 Co do r...
@darydarylosu: @bb89: a jak tam z wysokoscia tego auta, nie obnizyli za bardzo? Ile masz wzrostu, że tak zajebiśćie się nim jeździlo (chce zweryfikować czy over 185 cm nie bedzie za duzo na te zabawke).

Druga kwestia to grill na pszczeli miód. Nie obawiacie się, że przy jakims mocniejszym uderzeniu kamyczka z drogi czy wiekszego owada ten plastik sie zniszczy? Poza tym niepokoją lekko prześwitujące elementy z wnętrza auta, widoczne
@ebismolarek: mam x’a z szyberdachem i 190cm, siedzenie mam z 3-4 kliknięcia od najniższego wiec jeszcze jest zapas. Pozostałe argumenty to teoria, nie wiem jak będzie po zimie ale masz na plastiki przynajmiej 2 lata gwarancji