Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@PanZdzislaw: Prawda jest taka, że widzimy jakiś 20 minutowy wyrywek z ich codziennego dnia. Przecież oni większość czasu pewnie spędzają po prostu będąc z sobą sam na sam. Rozmawiają pewnie na różne tematy, których nie wyciągają później przed obietyw. Może mieli szczerą rozmowę i powiedział, że nie ma nic do ukrycia i wręczył jej telefon, żeby sobie śmiało popatrzyła jak ją to uspokoi. Chyba większość osób jeżeli serio myślałoby, że to
Może mieli szczerą rozmowę i powiedział, że nie ma nic do ukrycia i wręczył jej telefon, żeby sobie śmiało popatrzyła jak ją to uspokoi. Chyba większość osób jeżeli serio myślałoby, że to się uda i zależałoby im na powodzeniu tego projektu zachowywałoby się podobnie.


@thisismaddnes: yyyy no nie..:) ja bym się tak nie zachowała jakby mi zależało. Gdyby mi serio zależało to zamiast dawać sprawdzać telefon, pocztę czy co tam by
@thisismaddnes: Moja różowa zna moje piny do kart i pin do telefonu ale to na zasadzie że to coś tam nam czasem ułatwia - idź mi wypłać kasę, weź zobacz coś w tel itd. Nie mam nic do ukrycia, a ona ma w dupie moje szowinistyczne grupy na signalu i co tam sobie gadamy z kumplami. Z mojej strony tak samo. W życiu randomowej lasce bym nie dał dostępów; musiała to
@Kalafior_Krzys_2: bezjajeczny tak, ale bulion to raczej nie - scena gdzie zdziwiona justyna pyta się chłopa czy urządzenie do sprzątania się czyści, a później sobie śmieszkuje jak to dobrze,że to ona nie zapiernicza tylko on

bulioner to przynajmniej blondyne zagonił do roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

przemo jest pomiatany przez okres justy,a kierowca ubereats przez rodzine