Wpis z mikrobloga

Ale przecież to nie jest rentgen ciężarówki z dołu. W zaznaczonym prawym przednimi miejscu jest jedno koło na rentgenie faktycznie dwa no i z lewej zaznaczonej czasci. Zapas na rentgenie styka się z kołem a faktycznie jest spory dystans.. chyba se to. Narysowali
@rocamoya #!$%@? tak czytam co napisałem i się za głowie łapie.mialem na myśli że "rentgen" nie jest z tego auta i wydaje mi się że sobie go po prostu narysowali. Świadczyć o tym ma to, że koło zapasowe, na które wskazuje lewa czerwona strzałka jest na zdjęciu blisko końca ciężarówki i jest znaczna przestrzeń do koła, na rentgen prawie się to styka. z przodu jest na rentgenie jedno koło na zdjęciu dwa.
Pobierz Kipper - @rocamoya #!$%@? tak czytam co napisałem i się za głowie łapie.mialem na myś...
źródło: comment_1665583821cB4HLc8du3XxwiS2U1op3k.jpg
@DryfWiatrowZachodnich tak. Wystarczy że ogarniasz rzeczywistość, to sobie poradzisz. Braki kadrowe są na tyle duże, że nikt nie wnika w znajomość języka angielskiego czy norweskiego. Poza tym na budowach 80% kadry to Polacy. Ostatnio zaczeli ściągać argentyńczyków - kelnerów, śpiewaków operowych (true story). Wystarczą chęci. Jestem w Norwegii od ponad 8 lat.