Wpis z mikrobloga

Dyskusje ze starszymi ludźmi lasują mi mózg. Wrzucilem foto zachodu słońca nad zamkiem na lokalną grupkę. W komentarzu uruchomił się jakiś dziadek, ze to nie jest zachód tylko wschód. Mowie ze sam robilem to zdjęcie i to zachód bo robilem je wczoraj o 18. Dziadek dalej mowi, ze to wschod i godzina 10 bo słońce zachodzi z drugiej strony. Wrzucilem mu nawet screen z aplikacji z mapą jak zachodzi słonce i zeby sie przejechał zobaczyć bo koleś z okolicy. Po czym koleś uderza do mnie na priv i pisze, że mam nie dyskutować, bo on ma więcej lat pracy niż ja życia wiec chyba wie lepiejXD
Nosz kierwa na pewno wie lepiej gdzie i o ktorej godzinie zdjecia robie bo #!$%@? 40 lat na kopalni na przodku. I potem sie dziwic, ze nie idzie takim dziadersom przegadac ze Pis ich w dupe rucha bo oni i tak wiedza lepiej wszystko bo są starzy( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpodludzi #fotografia #staredziadycontent
  • 56
  • Odpowiedz
  • 10
@adam-photolive Dokładnie to samo masz tutaj na wykopie - niezależnie jak uargumentujesz to co piszesz, znajdzie się laik, który i tak powie, ze czarne jest białe.
A jak braknie argumentów, to zaczynają się osobiste wycieczki i wołanie do różnych dziwnych komentarzy przez kolejne dwa tygodnie.

To są ci ludzie na etapie 20-30+. Z wiekiem 'chłopski rozum' się pogłębi.
  • Odpowiedz
@iAmTS:

to tagi nie przyporządkowują modki? mi chodzi o stratę ich czasu na takie rzeczy

No ale czego chcesz od modków? Z ich strony strona zarządzana jest ok, moderowanie treści jest w miarę szybkie. Co innego jak ktoś spamuje jakimś gównem w hurtowych ilościach, wtedy nie wyrabiają. Ale sam fakt, że ktoś może coś takiego robić to już wina devów, a nie modków
  • Odpowiedz