Wpis z mikrobloga

Dobra gimbusy słuchajcie tego, są sprawy za który rudy beknie. Pamiętacie jak powiedziałem Wam o zawiadomieniu na Mexicano? Jakie były posty wtedy przez około rok? Że to nic nie dało, że straciłem czas, że co z tego wyszło i XDDD i inne. Takie sprawy nie załatwia się wpisami na wykopie, to trwa, jak wchodzą w to poważniejsze instytucje albo sąd, sprawy mogą trwać LATAMI. Tak jak byłem pewien, że do Jaruli dobierze się skarbówka, tak jestem pewien, że łudy bęknie i to z paru stron. Zaklinanie rzeczywistości i zmiana wersji co tydzień absolutnie nic nie da.

Róbcie screeny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prywatnie nie będę na nic odpowiadał, bo będąc na tagu na przestrzeni paru lat zauważyłem, że dużo tu farbowanych lisów. Pozdro dla kumatych.

#kononowicz #patostreamy
  • 12
@Head_Shoulders Raczej nic mu nie zrobią, zacznie udawać upośledzonego. Za te nacje covidowe które brał na Strusia też mu pojadą po rajtach. Ale znów uda upośledzonego. Jedynie co zostaje to, samosąd i dobrowolne usunięcie kanału Mleczne gówno. Bo szkoda czasu na udupienie go, w formie papierologii.
Prywatnie nie będę na nic odpowiadał, bo będąc na tagu na przestrzeni paru lat zauważyłem, że dużo tu farbowanych lisów.


@Head_Shoulders: pewnie z połowa tagu strzeliłaby z ucha gdyby tylko ktoś tutaj napisał o zamiarach podjęcia kroków wobec działalności centaura albo np. tych wszystkich fundacji spod znaku zgniłego jaja. Tutaj nie można się dzielić takimi przemyśleniami, co najwyżej kręcić beczkę.