Wpis z mikrobloga

Marcinek to niesłychany dzban xd Zarabia furę pieniedzy, biorąc pod uwagę jego aktywa trzymane w twierdzy w Copper Mountain I chłop narzeka na ceny w Skandynawii xdddddd

W Polsce dla niego parking za 3zl/h jest drogi, więc myślałem, że jak zapłaci za te wodę butelkowaną 20 zł to strzeli kopytami xddd Do tego klasyka, przeliczanie cen na złotówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obejrzałem chyba dwa odcinki z wyprawy i mam do fanów pytanie xd Kim jest ten gościu co się z nim wybrał na urlopik? Przecież z Szafą to nie idzie wytrzymać 5 min oglądajac jego wysrywy, a co dopiero kilka dni z rzędu bezpośrednio znosić jego ignorancję xd

P.S Jakby Marcinek miał wagę w normie to by rzadziej musiał ładować swoje autko na bateryjki.

#mocnyvlog
  • 10
@kimunyest95: Chomiczur, który kiedyś miał firmę, co organizowała wycieczki do Czarnobyla. Z wiadomych względów, musiał zmienić profesję i jak mówił pontoniusz to teraz mieszka w warszawie.

Polecam serię z USA gdzie byli razem z Kaszanką i Chomiczura dziewczyną. Tam pięknie widać jak między nimi nie było chemii.