Wpis z mikrobloga

Dziwnie się ogląda to, jak ludzie z gimnazjum z klasy wstawiają na tablice ze sie zareczyli, maja juz bachora, sa mlodsi ode mnie np o kilka miesięcy, tymczasem ja gram w lola, wale konia, pale e fajke, studiuje gownokierunek zeby studiować i nie mam totalnie planów na życie. Zgadnijcie kto mial dobre oceny w szkole, niemal nie sprawial problemow wychowawczych, a kto szkoly nie skończył albo zdawał ledwo na 2 i mial wiele przypalow. Tak zgadliście ja to ten 1.
  • 41
@Felixu: Ja mam 26 lat, nie mam żony, dzieci i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. Moja eks była ode mnie 5 lat młodsza i było to celowe żeby nie wpieprzyć się w związek, w którym ktoś będzie ode mnie oczekiwał dzieci przed 30 rokiem życia XD
Ale jak tak myślałem od zawsze i nigdy nie miałem presji ze strony rodziców bo oni sami spłodzili mnie jak mieli 30 lat -
@Felixu: To oni wezmą kredyt na gôwno klitke bo to będzie obowiązek i przymus a ty bedzisz mógł kupić ziemie gdzieś na Mazurach czy gdzieś i postawisz sobie działeczkę gdzie bedzisz spędzać dużo czasu, kto jest wygryw? Bo napewno nie oni
@Felixu: każda droga ma swoje wyzwania a przede wszystkim wzloty i upadki i nie gwarantuje ani sukcesu ani przegrywu. Ta najbardziej mainstreamowa brzmi prawie zawsze (No bo wyłączając sytuacje w stylu ślub bo co ludzie powiedzo jak już jest dziecko xD) zajebiście na etapie ślubów i (dla niektórych) pierwszych dzieci. Za 10 lat cześć z nich będzie w szczęśliwym małżeństwie z rodzina, ale cześć z nich będzie po rozwodzie a cześć
A może faktycznie są szczęśliwi, mają udane życie rodzinne, społeczne i zawodowe i podjęli lepsze decyzje w życiu niż OP ¯_(ツ)_/¯ Nie rozumiem po co na siłę sobie wmawiać, że jest inaczej byle tylko poczuć się lepiej ze swoimi wyborami, albo jesteś zadowolony ze swojego życia albo nie, a jeśli nie to samooszukiwanie się, że na pewno wszyscy dookoła też nie są nie zaprowadzi cię do żadnych pozytywnych zmian.


@pianinka: problemem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Felixu: Przykre że musisz się dowartościować kosztem innych xd Ich się dziwnie ogląda? A ciebie normalnie niby? W sumie tak, jak dla mnie to wal sobie konia stopami, tylko nie czuj się ze jesteś jakiś lepszy xd
@Itslilianka: Aha, akurat ja mówię o banie Felixu i jego makaronie. Ale ty też jesteś makaroniarą? Kolega mi opisywał swój przepis na żeberka ale nie pamiętam wiele, bo mnie średnio interesują takie potrawy. Tylko coś o rozpuszczaniu soli. Ale może źle zapamiętałem.