Wpis z mikrobloga

@anonekxd: Chciałbym umieć w perfumy i móc śmiać się z tych memów w 100%.

Wiem, że kuros to nadperfuma i samice zawsze się oglądają, ale reszta? No nie wiem.

Dla mnie perfuma pachnie ok albo pachnie, ale tak meh.
Są do tego jakieś poradniki?

Kiedyś kupiłem sobie takie w prezencie za 400zł bo chciałem sprawdzić, a fajnie pachniało i poszło w #!$%@?. Wyszedłem z domu i zapach znikał. Pamiętam, że komuś
@MateMizu: Chłopie, przecież 95% tych perfumiarzy się dla swoich chłopaków (też perfumiarzy) tym pryska, bo samice przede wszystkim patrzą i jak chłop nie śmierdzi, to zasadniczo wystarcza. ¯\_(ツ)_/¯
Tu po prostu wchodzi wyższy poziom snobizmu. To jest "hobby", gdzie wydaje się kosmiczną kasę, a do tego panuje przekonanie, że jak się wyda jeszcze większą, to się staną cuda. A to jak z wędkarstwem - kupujesz wędkę za 2000zł, a jak ryb
@MateMizu: ja mam może z 6 flakonów którymi się psikam i chyba daleko mi do perfumiarza,raz na jakis czas kupię, czy jak jestem w galerii to przy okazji wejdę i pobadam próbki. Mam już swoje ulubione i mniej ulubione,ale lubię czytać tag i tak o wrzuciłem własnego meme ;D
Chłopie, przecież 95% tych perfumiarzy się dla swoich chłopaków (też perfumiarzy) tym pryska, bo samice przede wszystkim patrzą i jak chłop nie śmierdzi, to zasadniczo wystarcza. ¯_(ツ)_/¯

Tu po prostu wchodzi wyższy poziom snobizmu. To jest "hobby", gdzie wydaje się kosmiczną kasę, a do tego panuje przekonanie, że jak się wyda jeszcze większą, to się staną cuda. A to jak z wędkarstwem - kupujesz wędkę za 2000zł, a jak ryb nie było,