Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się na kupnem AirPodsow Pro. No i gen2 mocno różni się cena - to ponad 50% więcej względem gen1. I pytanie czy serio warto dopłacać? Czytałem, że ANC lepszy no ale czy jakość dźwięku jest warta dopłaty? Korzystałbym oczywiście z iPhone.
Do tej pory korzystałem z takich słuchawek TWS za 150-200 zł.

Also, czy można gdzieś w Warszawie wypróbować je? Tzn wiecie, są jednorazowe gumki i nikt nie robi z tym problemu? #airpods #sluchawki #ios #apple
  • 17
@pawelczixd: po prostu albo jesteś młody albo masz jakieś głupie kompleksy nic mi do tego ale kupując nagłośnienie zawsze kieruję się jakością dźwięku co się przekłada na odczucia a te są akurat niezastąpione.. Równie dobrze mógłbyś napisać że nie będziesz chodzić zima w czapce albo zimowych butach czy w deszcz z parasolka logika na poziomie... XD serio popatrz sobie dobre słuchawki i ciesz się wrażeniami a nie jakimiś #!$%@? wokół
@pawelczixd wg. mnie 2gen. Ma lepsze anc ale z dźwiękiem? Troszeczkę może dźwięk lepszy ale z większych różnic to anc zauważalnie lepsze. No i bateria lepsza.
Na codzień używam też słuchawek za 300zl więc też tryb kontaktu zaskoczył mnie (w swoich nie mam) który działa bardzo dobrze
@pawelczixd: może w centrum testów u Klawitera są? Sprawdź, moim zdaniem nie opłaca się płacić 700 zł więcej za ciut lepsze ANC gdzie tutaj w podstawowej wersji jest super dobre. Sam używam i teraz podam Ci przykład z tego weekendu, wracałem samolotem i po mojej prawej był gówniak lat może 1? drzący #!$%@?ę na całego przy założonych air podsach pro z ANC widziałem jak mu tylko się zmienia mimika twarzy a