Wpis z mikrobloga

@dantealghieri: dzięki za odpowiedź, nic nie biłem, nigdy nie brałem nic, w tym roku miałem 3 miesiące dość intensywnego stresu, od tamtego momentu zauważyłem problemy z libido, porannymi erekcjami, performance na siłowni, ogólnie życie się pogorszyło
@dantealghieri: co byś polecił zrobić w mojej sytuacji? Niby wyniki mieszczą się w normach, ale dalej czuję, że jest coś nie tak. Czekam na konsultację z internistą, aby rzucił okiem na wyniki tych badań, jutro będę miał jeszcze drugi zestaw krew/mocz i myślę, że z całym zestawem wybiorę się do endokrynologa.
@destronafide: nie pytaj się na wykopie tylko idź do rodzinnego. Niech on najpierw zrobi wywiad a potem wyrokuje. Wyniki podałeś kompletnie wyjęte z kontekstu. Jest milion czynników, które mogą wpływać na Twoje wyniki, a o których możesz nie mieć pojęcia. Idź do lekarza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@destronafide: poziom prolaktyny może być wysoki przez stres i to nie jest stałe zjawisko, tzn wroci wszystko do normy po spokojniejszym okresie. To sa tzw. Czynnościowe wyrzuty prolaktyny, nic strasznego, normalnie z tym się żyje, "tylko" unikaj długotrwałego stresu.. nie masz takich złych tych wyników.