Wpis z mikrobloga

obywatelstwo oraz paszport


@Deska_o0: a to nie to samo co narodowość czy etniczność. Wykopki widzą jakichś mongoloidów w ruskich mundurach i snują już jakieś "naukowe" teorie, że Rosjanie to nie naród słowiański xD
  • Odpowiedz
a to nie to samo co narodowość czy etniczność


@kerdian: super, tylko ja nigdzie tak nie pisałem, nie wiem więc odnośnie czego to, próbujesz mnie przekonać że Ślązak, czy Kaszub to nie Polak mimo że mieszka w Polsce i na takie obywatelstwo, ale wracając do meritum na zdjęciu masz kacapow, posiadających kacapskie obywatelstwo oraz zamieszkujących rosje, nigdzie nie pisze o ich pochodzeniu, więc ponawiam pytanie dlaczego otwarci i mili Mongołowie
  • Odpowiedz
to dosłownie mogą być Mongołowie


@kerdian: nie, nie mogą, służą w orczej armii a Mongołowie takich rzeczy nie mogą

inny z nimi spokrewniony blisko naród np. Buriaci


@kerdian: Buriaci to rosjanie, nie zrozumiałeś analogii ze Śląskiem i kaszubami? Wytłumaczyć ci to jakoś bardziej?
  • Odpowiedz
Buriaci to Buriaci.


@kerdian: podziel się zdjęciem paszportu oraz dowodu buriackiego, jak tam byłem wszyscy mieli ruskie, widzę dwie opcję:
Nie wiesz że Rosja leży także w Azji
Zobaczyłeś niebialego więc nie może to być twoim zdaniem
  • Odpowiedz
@kerdian: super, znowu bijesz w chochoła którego bohatersko wymyśliłeś, zdajesz sobie sprawę że Buriacja to część Rosji, a Mongolia osobny kraj, czy to też cię przerasta?
To może jeszcze łatwiej:
Dlaczego orkowie że zdjęcia są w wojsku i jakiego państwa to wojsko?
  • Odpowiedz
Dlaczego orkowie że zdjęcia są w wojsku


@Deska_o0: Jak już to ludzie a nie orkowie. A czemu są w wojsku to należy ich spytać indywidualnie. Większość pewnie dlatego, że nigdzie indziej na swoim #!$%@? więcej nie zarobią. O ile to w ogóle zawodowcy, może równie dobrze to zdjęcie poborowych.

jakiego państwa to wojsko

Federacji Rosyjskiej
  • Odpowiedz
@kerdian: i serio nadal w to brniesz? Wiesz że mogą to być poborowi rosyjskiej armii która mobilizuje tylko rusków, ale. Je przeszkadza ci to bredzić coś pokroju:

To nie Polacy! Oni są ze Śląska!!!1one
  • Odpowiedz