Wpis z mikrobloga

Mówiłem że za ten kawałek mostu Putin dokona okropnej zemsty.teraz nagle Zelensky krzyczy że chcą ich zmieść z powierzchni ziemi a jak zatwierdził atak na most to nie myślał o konsekwencji? Jak zwykle cierpią niewinni ukraińcy ale przecież chad Zelensky!!
#ukraina
  • 19
  • Odpowiedz
@Wyrocznia123: Podobne Zełenski zatwierdził użycie ostrej amunicji przez żołnierzy na froncie. Przecież od tego mogą zginąć jacyś Rosjanie! Czy on nie myśli o konsekwencjach? Putin nie zostawi tego bez odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@Wyrocznia123:
Idź od razu i poddaj się ruskim :-) ale wtedy masz kilkanaście procent szans, że i tak Cię zabiją. Większe szanse na przeżycie masz z nimi walcząc...

Przeraża czytanie takich naiwnych komentarzy i nieumiejętność zastosowania statystyki.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kazimierz_Lyszczynski: Ba, powinni dalej #!$%@?ć w ten most, żeby całkowicie ruch na nim zablokować.
@Wyrocznia123: Czyli mówisz, że jakbym ci przyszedł do domu nasrać w salonie i dałbym ci w ryj, to byś nie próbował oddać, bo to spowoduje eskalację konfliktu i doprowadzi do mojej zemsty? (mimo że to ja jestem agresorem i już zaatakowałem?)

Zmień sasza płytę, takimi #!$%@? wpisami nie zarobisz na życie, a mobilizacja i tak cię
  • Odpowiedz
@Wyrocznia123:

no tak co tam dla ciebie 11 martwych cywili


A to co, bez tego orkowie nie zabijali cywili? Mordowali, gwałcili, torturowali i robią to ciągle. Każda śmierć Ukraińców to tragedia, ale to tym bardziej powód, aby kacapom nie odpuszczać.

Zniszczenie mostu jest potężnym ciosem strategicznym i symbolicznym w rosję. Odwet, który notabene kosztował jak się estymuje 700-800 mln $ zabił garstkę cywili, co jest tragedią, jednak uszczuplone zasoby i zniszczona
  • Odpowiedz