Wpis z mikrobloga

@Pan_Wloczykij: daj sobie z tym spokoj, to tylko pieknie wyglada na projektach w internecie. Robie projekty i nigdy nie uzywam czanej armatury i ja odradzam. Standardowa srebrna, ewentualnie miedziana, od czarnej trzymaj sie z daleko, po pierwsze syf po 5 minutach od sprzatania, po drugie trzeba naprawde dobre pieniadze wydac, zeby czarny lakier po roku nie zszedl.
@Miszcz_Joda zonie podobna sie czarna ja jestem troche sceptyczny z uwagi na praktycznosc.

Gdzie nie czytam pisza ze czarna wcale nie jest mniej praktyczna I mowia ze farba nie schodzi. Ale nie jestem pewny czy nie wynika to z artykolow sponsorowanych.

Tu gdzie mieszkam #uk woda jest dosc miekka wiec moze bedzie ok.

Musze jeszcze doczytac ale moglbys powiedziec cos jeszcze o schodzacym lakierze?@srokaty jak to wyglada u ciebie? Ile juz uzytkujesz?
@Pan_Wloczykij: w tych tanszysch bateria ta czarna powloka jest tak slabej jakosci sie z czasem od ciepla wydzielanego przez wode po prostu luszczy sie i odpada, jesli nie macie kamienia w wodzie to wiadomo, utrzymanie bedzie latwiejsze, ale przygotuj sie ze te baterie beda wieczne brudne. To tak jak z czarnymi samochodami, wyjezdzam z myjni pare dni i juz brudny, niestety ¯\_(ツ)_/¯