Wpis z mikrobloga

@Aeronar: Unikać motorsfery. Jak umiesz jeździć, to euforia chyba ma najtaniej. Jak nie umiesz, to zazwyczaj polecane są tu Wolski albo Bryl. Na teorie w WORD zapisz się i zdaj wcześniej
  • Odpowiedz
@Aeronar: Na kategorię A w Wolskim kumpel ostatnio robił i o ile na B mówi, że wszystko super, tak przy A mówi, że jeden instruktor jest konkretny, a drugi jak nigdy nie jeździłeś to się do tarcia chrzanu nadaje.

No i generalnie nie wiem czy dasz radę w tym roku to ogarnąc.
  • Odpowiedz
@Aeronar: Robiłem kategorię A ponad 4 lata temu, więc info może być przestarzałe, ale wyglądało to tak:
Zapisałem się do OSK Jazda, bo mieszkałem niedaleko, ale jak się okazało oni motocykle i tak outsourcują do Euforii. Więc zapłaciłem więcej, niż jakbym się do Euforii zapisał bezpośrednio, a efekt ten sam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Godziny tam się bardzo szybko trzaskało, ale jak nigdy wcześniej nie jeździłeś na
  • Odpowiedz
  • 0
Dzięki za info, wiem, ze w tym roku już jest za późno ;p będę atakował jak tylko przyszły sezon się otworzy ;p
  • Odpowiedz
@LoneRider: Niestety mnie tez. Ogolnie to taki buc i cham, co ma #!$%@? na kursantow i zamiast ich uczyc to kosi #!$%@? trawnik xD Na szczescie mialem z nim tylko 2h. Moze dlatego, ze od poczatku nie poczulismy do siebie sympatii. Nie przepadam za takimi cwaniakami/pozerami. Mimo, ze malo mialem z nim zajec to pod koniec mnie #!$%@?, bo powiedzial, ze na pewno nie uda mi sie zdac, wiec sie spialem
  • Odpowiedz
@Aeronar: Jeszcze taki pro tip (o ile nic się w ciągu ostatnich kilku lat nie zmieniło), bardzo opłaca się zdawać egzamin tym samym motocyklu którym się uczyłeś jeździć. W sensie, nie chodzi mi tylko o ten sam model tylko o ten sam motocykl na którym jeździsz cały czas. Z jazdą po mieście jest jeden kij, ale przy zadaniach na placu wsiadając na WORDowski moto można się zdziwić, że sprzęgło jak i
  • Odpowiedz
@FFireBlade954: @LoneRider: chlopaki, co Wy piszecie, to przeciez kompletnie inna osoba. Nie mowie ze stal nade mna i patrzyl co robie, bo nauka jazdy to wyrabianie nawykow i nie dziwie sie ze nie mial ochoty patrzec jak kursant nr 2137 zuzywa dwie godziny swojego zycia na powtarzanie tych samych czynnosci. Ale byl zawsze by podniesc motocykl jak pod nim lezalam (srednio raz na lekcje xD) i tlumaczyl tak ze rozumialam.
  • Odpowiedz
@przepiorka: Szczerze, jak chcesz, to napiszę Ci na priv. Nie chcę się narażać na kolejne smsy od tego człowieka. Nie nadaje się do pracy z ludźmi, jest niekonsekwentny i nieodpowiedzialny.
  • Odpowiedz
@przepiorka Dla Ciebie byl inny, mnie potraktowal inaczej, moze dla chlopakow jest bardziej szorstki. Mialem zajecia ze wszystkimi instruktorami i wszyscy byli ok oprocz niego. Natomiast z tego co widze nie tylko ja mam takie zdanie o nim. Swoje opieram glownie na rozmowie z nim, z Kinga i ogolnej obserwacji jego zachowania. Moze mial jakis nerwowy okres w swoim zyciu. Nie wiem. Natomiast nie bede polecal jego szkolki. Robilem jeszcze 2 kategorie
  • Odpowiedz
@LoneRider: nie, dziekuje, nie trzeba, wierze Ci. Wystarczy mi swiadomosc, ze moja opinia to jedna strona medalu.
@FFireBlade954: Ja trafilam do niego, jak mial swoja wlasna jednoosobowa dzialalnosc, nie kojarze zadnej motoszkoly. Widocznie rzeczywiscie trafilismy na rozne okresy w jego zyciu. Ale znam wiecej osob, ktore robily kurs u niego (sami faceci) i wszyscy polecali z calego serca, wiec argument plciowy do mnie nie przemawia.
  • Odpowiedz
@przepiorka Tez znam takie osoby i mysle, ze moze byc ich wiele. Z reszta jakby nie patrzec to po dobrych opiniach zapisalem sie do tej szkolki. Plec piekna zawsze bedzie miala taryfe ulgowa. Natomiast nie chodzilo mi o to, ze dziewczyny traktuje lepiej, a chlopakow gorzej tylko, ze jak juz ma cos powiedziec to wiadomo kogo wybierze. Nie wiem, co mu zrobilem, ale uwazam, ze zachowal sie w stosunku do mnie nie
  • Odpowiedz