Wpis z mikrobloga

Największa bzdura jaką dziś przeczytałam, która (sic!) ma nawet swoją nazwę xD

Twierdzenie to "Kobiety mają have mind (umysł roju)". No jak skisłam jak to zobaczyłam xD

Wiele razy pisałam w komentarzach pod postami, że kobiety przecież nie mają umysłu wspólnego, nie są jak wrogie rasy z gier komputerowych, że zabije się jednego osobnika alfa i reszta też zdycha, i wyśmiewałam tych, którzy jeszcze bronili tego podejścia do kobiet. Ba, nie tylko ja, ale wiele innych kobiet też pisało, że każda odpowiada wyłącznie za siebie.
Ale nie, nie dość że ci manipulatorzy z wykopu celowo olewają posty różowych, by udawać głupa, który nie jest w temacie i dalej pisze swoje fantazje, to jeszcze powiozło ich jeszcze dalej i nawet nazwę temu nadali a raczej zabrali z jakiegoś zagranicznego legowiska inceli, co ciekawe, nazwę pasującą do mojego niegdysiejszego, choć polskiego określenia (czyli tzw incele niezależnie wpadli na to określenie wobec kobiet, i ja niezależnie, z tym że oni twierdzą, że to występuje u kobiet, a ja, że nie).

Ci sami użytkownicy tego stwierdzenia, ilekroć by nie podejmować z nimi dyskusji, za każdym razem i tak robią reset i wczytywanie sejwa sprzed tygodnia. Udają głupa i dalej piszą te farmazony, oczywiście przypisując te cechę (umysł roju) wyłącznie kobietom, a siebie samych oczywiście uważając za płatki śniegu, freethinkerów, samoświadomych, no jakże by inaczej, no kto by się tego spodziewał? XD

A przecież każdy normalny człowiek wie, że to zwykłe bzdury.

Ciekawe w jakim dalszym kierunku poniesie ich fantazja w celu zrzucenia z siebie winy i przelania jej na różowe, na jakie to jeszcze bardziej kuriozalne cechy różowych wpadną, jakie im cechy przypiszą i jak głupio to nazwą ( ͡° ͜ʖ ͡°) niedługo zaczną twierdzić i szukać NAUGOWYCH FAGDÓW na temat tego, że kobiety to nie ludzie a maszyny produkowane przez Chadów w celu omamiania inceli by płacili za seks dobrami materialnymi kobietom, które wysyłają przelew swoim chadzim twórcom -alfonsom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #p0lka #blackpill #npc #zwiazki #seks #chad
  • 26
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Ten cały śmieszny rójumysł, to tak naprawdę zwykłe zachowania społeczne. Tak, wiele kobiet będzie się zachowywało podobnie w podobnych sytuacjach, bo wyrabiamy sobie jakieś społeczne normy, dopasowujemy się do innych itp. Tylko że u mężczyzn wygląda to dokładnie tak samo, tylko normy promowanych zachowań są inne, ale tego już nie widzą.
  • Odpowiedz
@aegispolis: owszem, jedni się bardziej temu poddają, inni mniej, płeć nie ma tu nic do rzeczy. Jednak twierdziciele takich tez o różowych są przekonani że tak mają tylko różowe, wszystkie różowe, i na tej podstawie ustosunkowują swoje zachowanie względem różowych.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: czyli dalej nie wiesz co to jest xD

Dobra, jak odrobisz lekcje to zrób nowy wpis - bardziej rzetelny, bo tworzenie nowych znaczeń dla określeń, które już swoje znaczenie mają oraz są uargumentowane wraz z przykładami ich zastosowań - to domena #!$%@? feministek.

Jak chcesz potrollować, to chociaż zrób dobry kontent, gdzie można się zgodzić albo posprzeczać i pośmiać z rycerzy zodiaku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Hive mind a nie have mind. I to tylko metafora na kobiecą solidarność jajników (chyba, że jakiś autysta wykopek starał Ci się wmówić inaczej).

Po prostu kobiety bardzo nie lubią się wyłamywać ze stada i mieć inna opinię niż otoczenie, bo ewolucyjnie znacznie bardziej boją się ostracyzmu. Wykluczenie społeczne to dla nich śmierć, a samotność kobiety jest niczym w porównaniu z samotnością mężczyzny. Dlatego jeżeli modne są rurki to wszystkie
  • Odpowiedz
@LifeReboot: Strasznie nadinterpretujesz. Po pierwsze, jak już będziesz w tej galerii, to przejdź się po działach z damską odzieżą. Ja nie jestem w stanie odróżnić co jest z jakiego sklepu, wszędzie jest to samo. Jeżeli kobieta chce ubierać się inaczej, musi wyłożyć na to więcej kasy, a nie każda ma ochotę (jest jeszcze lumpeks, ale to loteria - raz coś się trafi, raz się nie trafi, albo trafi ale nie w
  • Odpowiedz