Wpis z mikrobloga

@pastor_manning: ale co to ma do rzeczy
Naprawdę uważam siebie w środku za mało atrakcyjnego faceta, ale chyba gdzieś tam jestem lepszy wyglądowo od niego a nigdy nie miałem i nie mam szans u tak ładnych i zwyczajnie takie jak one mają mnie w dupie głęboko
Nie wiem czemu lecą na niego jak głupie
To jest aż niepojęte
Chyba, że rzeczywiście grają i są tam u niego dla fejmu, bo normalnie
@czarna_olewka: Michał to po prostu Wąski, a nie żaden Matt ani tym bardziej chad. Wykopki promują te korzystne ksywki w nadziei, że nawet przy krzywej gębie można mieć najlepsze lachony. Ale zapominają, że te laski poszły przede wszystkim pokazać się w TV, a rolnik to jest taki dodatek. Widocznie uznały, że do tego jedynego ładnego będzie za duża kolejka, wybrały więc rozsądnie.
@czarna_olewka:

Nie wszystkie ładne wiedzą że są ładne.


Bzdura, te które same z siebie nie uważają siebie za ładne będąc ładnymi albo lubią mieć łechtane ego albo mają spore kompleksy
Każda normalna laska jak jest ładna to wie, że jest ładna i się podoba
Te laski tam to chyba udają takie skromne i ciche myszki albo mają jakieś zaburzenia czy coś
Tak jak ktoś wyżej powiedział, normalne laski nie idą po
wygladowo jest w miare, ale tu chodzi o to, ze potrafi się zachować, jest pewny siebie, wie jak skomplementować. wystarczy porównać go z tym zakolakiem w okularach, no on raczej sam nie wie czego chce i widać niepewność, bo nawet im na pierwszym spotkaniu nie patrzył w oczy