Wpis z mikrobloga

Połączyłem aplikację #autopay z #yanosik i ich usługą #yanosikpay - i powiem Wam - NIE RÓBCIE TEGO

Yanosik Pay z jakiegoś powodu pokazuje inne informacje niż Autopay nie uwzględniając autostrad A2 i A4, jechałem przez odcinek A4 z włączoną aplikacją Autopay gdzie wszystko wyświetla się prawidłowo, a mimo to pojawiały się komunikaty z informacją że ten odcinek autostrady nie jest włączony w mojej aplikacji. Kontakt z pomocą - niech się Pan zatrzyma i przeinstaluje aplikację, wykona zmianę ustawień itd.NO ALE DO TEJ PORY DZIAŁAŁO.
Wszystko zrobione, dalej problem... dopiero potem wpadłem na pomysł, że to kwestia Yanosika, zgłosiłem problem do supportu i od tamtej pory cisza ¯\_(ツ)_/¯

Miałem kupić e-bilet autostradowy aby opłacić te przejazdy, ale jako że były korki to nie miałem możliwości wpisać nazw bramek przez które przejeżdżałem - a objeżdżałem autostradę okolicznymi miejscowościami więc wjazdów i wyjazdów było kilka ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Uznałem, że usiądę na spokojnie i zajmę się tym później, tym bardziej że z tego co pamiętam jak system wchodził był miesiąc na uregulowanie takiego przejazdu... jakież było moje zdziwienie jak się okazało, że można kupić e-bilet tylko do 3 dni wstecz XDDD

Także jak teraz ktoś dopatrzy się, że przejechałem przez bramki bez zakupionego biletu to jest mandat 500 zł XD

#polska #samochody #motoryzacja #autostradypolska
  • Odpowiedz