Wpis z mikrobloga

@mickpl: Do Czechów nie mamy podjazdu, prawdopodobnie oba mecze #!$%@?, ewentualnie fartowny remis po jakimś farfoclu. Z Albanią jakieś punkty uzyskamy, bardziej obstawiam remis i porażkę. Mołdawia i Wyspy Owcze to niewygodni przeciwnicy. W 4 meczach z nimi może zdobędziemy 7-8pkt. Wniosek taki że zajmiemy prawdopodobnie 3 miejsce by następnie przegrać baraże z Ligi Narodów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Manfakk: No można sobie trochę pożartować, ale już bez przesady z tymi Czechami XD

Oto wyniki ich ostatnich 5 meczów:
Szwajcaria - Czechy 2-1
Czechy - Portugalia 0-4
Hiszpania - Czechy 2-0
Portugalia - Czechy 2-0
Czechy - Hiszpania 2-2

Od ostatniego Euro ograli tylko takie potęgi jak Szwajcaria (raz), Białoruś (dwa), Estonia (raz) i Kuwejt (raz). My jesteśmy #!$%@?, ale oni wcale nie są lepsi ( ͡° ͜ʖ
@sokolov: podałeś wyniki z LN, to teraz popatrzmy z kim my wygraliśmy:
Polska - Walia 2:1 (ledwo z 2 składem Walii)
Belgia - Polska 6:1
Holandia - Polska 2:2
Polska - Belgia 0:1
Polska - Holandia 0:2
Walia - Polska 0:1
Od ostatniego Euro ograliśmy takie ekipy jak: Szwecja, Albania, Andora, San Marino, no i ta Walia w LN, ale to już pisałem. To są jakieś super wyniki żebyśmy czuli się
@Manfakk: Napisałem wyraźnie: "szanse w obu meczach to 50/50".
Czy to oznacza, że ja sugeruję, że mamy czuć się faworytami w starciu z nimi? To ty sam to sobie wymyśliłeś. A w rzeczywistości Czesi są tak samo #!$%@? jak my i nie ma też podstaw aby twierdzić, że oni będą faworytami w meczu z nami.