Wpis z mikrobloga

... 28 Warszawa/Raszyn

Zgłoszenie 7c0f363e4e670ecb z dnia 2022-10-08 14:37:24

Imię: ...
Wiek: 28
Miejscowość: Warszawa/Raszyn

Kim jestem?
Ogłoszenie pisane troszkę z dystansem, ale wciąż bardziej na serio niż na żarty ;')

Jestem spokojną, raczej introwertyczną osobą. Czasem lekko melancholijną (mimo wszystko w ramach rozsądku;)). Jednocześnie, mimo wszystko, mam spore (czasem ciężkie) poczucie humoru i dystans do siebie. W dodatku uśmiecham się o 21:37 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wygląd
Niecałe 170 cm wzrostu, sylwetka przeciętna.

Zainteresowania
Spanko, memy, historia, papienie.

Po za tym lubię urbexy, jazdę autem bez celu i mocną kawę bez cukru i mleka.

Czego oczekuję?
Chcę poznać spokojną Mirabelke o dobrym sercu do kotków :) to nie jest ogłoszenie dla super imprezowiczek, rozrywkowych atencjuszek, itd. Nigdy nie odnajdowałem się w towarzystwie takich ludzi i ktoś taki również zanudzi się przy mnie ;') Prędzej typ domatorki, niż imprezowiczki (chociaż piwo reflektuje).

Skręca mnie kiedy przeglądam tinderowe profile hiperdynamicznych atencjuszek, nie moje klimaty... tak więc próbuję tutaj :') .

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Będziemy się razem nudzić, rozmawiać, czytać, oglądać Woloszanskiego i Das Boota, ewentualnie pójdziemy spędzać czas w miejscach gdzie nie ma zbyt dużych tłumów ;) albo na nocny urbex.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Dzieci- nie wiem w sumie. Raczej na nie.
Ślub - bez roznicy dla mnie.
Nie palę. Alkohol sporadycznie

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa/raszyn #mirekszukamirabelki
  • 2