Wpis z mikrobloga

Mirki, znacie może jakiś internetowy sklep birofilistyczny gdzie mógłbym sobie kupić jakiś ładny kufel, pokal, albo kielich do piwa sygnowany przez jakiś dobry browar? Wiem, że na allegro mogę trochę tego znaleźć, ale tam nowe kupię tylko zwykłe "gładkie" szkło jakich pełno w supermarketach, a jeśli chodzi o te z etykietkami to jedynie używane z kolekcji innych ludzi. Może zawołam również @BrowarCiechan, bo pamiętam, że kiedyś ktoś w związku z #wykopoczta dostał od was ładny zestaw, a ciekawy jestem czy macie takie coś dostępne w sprzedaży internetowej.

#pokal #kufel #p--o #browar #ciechan #kiciochpyta #allegro #zakupy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eternal_slavo: Nie znam sklepu, ale najprzeróżniejsze kufle, małe i duże, z czystego szkła i zdobione, można dostać na giełdach staroci, szczególnie tych przywożonych zza zachodniej granicy. Używane, ale jak idzie się do baru, to tam też pije się z używanego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak tylko proponuję wizytę na takim targu czarów, gdybyś nie znalazł nic interesującego nowego.
  • Odpowiedz
@white_duck: Słuszna uwaga z piciem w barach z używanego szkła, ale mi bardziej zależy na nowym nie tylko ze względów higienicznych. Liczę na to, że znajdę takie coś ładnie zapakowane, taki tam kaprys, heh. Chociaż może faktycznie pokuszę się do poszukania kufla na giełdzie.
  • Odpowiedz