Wpis z mikrobloga

Rzadko śledzę afery celebrytów, ale to jest akurat śmieszne ( ͡º ͜ʖ͡º) Kasia Cichopek święta szara myszka okazało się, że zdradzała swojego męża przez przynajmniej rok z jakimś dziennikarzem. Mleko się rozlało i mąż się dowiedział. Oczywiście zażądał rozwodu. Cichopkowa poznała się z tym dziennikarzem prawdopodobnie w programie Czar Par, gdzie z mężem OCENIAŁA inne pary i występowali jako modelowe małżeństwo xD Obecnie nasza szara myszka pojechała do Izraela z kochankiem skąd wrzuca foty jak bije się czołem w podłogę i doznaje uduchowienia. Wszak Kasia pracuje w TVP1, więc musi dalej zgrywać świętoszkę. Tym bardziej, ze była żona dziennikarza kochanka zaczęła się udzielać i mówić, ze do zdrad i kłamstw to tam dochodziło od dawna. Więc taka to święta szara myszka z Kasi ( ͡º ͜ʖ͡º)
#cichopek #p0lka #zwiazki #blackpill
localoca - Rzadko śledzę afery celebrytów, ale to jest akurat śmieszne ( ͡º ͜ʖ͡º) Kas...

źródło: comment_1665308567qT7hpD3vO0XQNMHiaL9yH7.jpg

Pobierz
  • 54
@localoca: zawsze mnie to śmieszy jak uduchowienie musi być udokumentowane, no po prostu masz w głowie wielką wizję i trzeba se strzelić fotkę i pokazać dla innych jakie to przeobrażenie w Tobie następuje.
z czego później
-No cześć to co tam się stało, w wiadomościach na mediach to wyglądało jakbyś doznała objawienia
-Tak to było magiczne, nigdy tego nie zapomnę
-Oświeć mnie
-Spłynęło na mnie takie uczucie którego nigdy nie doznałam
Obecnie nasza szara myszka pojechała do Izraela z kochankiem

Tym bardziej, ze była żona dziennikarza kochanka zaczęła się udzielać i mówić, ze do zdrad i kłamstw to tam dochodziło od dawna


@localoca: ale tu też trzeba przyznać iż "kochanek" też nie na inteligenty i co on sobie myśli, że ona go nie będzie zdradzać za jakiś czas jak znowu kogoś pozna na boku i oczywiście w druga stronę to też w