Wpis z mikrobloga

Powiem tak, każdy pracownik biurowy będzie niżej w hierarchii niż pan porucznik z wojska. Wystarczy być kimś wyżej niż szeregowy i kobiety same rozkładają nogi. Możecie sobie wsadzić w 4 litery waszego Excela gdy przychodzi prawdziwy mężczyzna z wojska, zwłaszcza że w obecnych czasach nie ma obowiązkowego poboru. Informatyk jak nie zarabia 15k to jest wart tyle co budowlaniec, bo nie można się nim pochwalić. Zaś gdy kobieta jest z wojskowym to zawsze to budzi podziw i szacunek wśród otoczenia. Sprawność fizyczna, męska energia i bardzo wysoki szacunek w społeczeństwie, coś czego wam nie da żadne korpo tylko armia. A jak gość jest w jakimś Gromie to rucha więcej niż chad w liceum.
#robpill #przegryw #wojpill #blackpill
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polnischefuhrer: Kobieta być może będzie zachwycona żołnierzykiem. Do pierwszej kłótni, aż jej sprzeda luja ogłuszacza i będzie ja regularnie tłukł. Poznałem paru wojskowych, żadnej z nich nie był normalny. Kobieta woli spokojnego pracownika biurowego który coś osiągnął ponieważ ma przynajmniej pracę przy biurku, a nie jak ludzki śmieć biega gdzieś po dworzu. Bo kojarzy jej się to bezpośrednio z robolem który kopie rowy albo co gorsze z magazynierem.
DarkZizi - @Polnischefuhrer: Kobieta być może będzie zachwycona żołnierzykiem. Do pie...
  • Odpowiedz
  • 2
@DarkZizi
Oczywiście że może tak się zdarzyć ale wojskowy nie definiuje przemocowca.
Mój teść całe życie był wojskowym, ojciec miał epizod i żadne z nich w najmniejszym stopniu nie jest agresywny, a tym bardziej w jakikolwiek sposób przemocowy.
Oczywiście mundurowy typ pracy może przyciągać osoby z agresywnymi zapędami ale uważam że wrzucanie wszystkich do jednego worka może być krzywdzące.
  • Odpowiedz
@Dyskretnychlodwdrinkutopniejelod: #!$%@? tam prawda, wystarczy pobyć chwile w większym mieście, #robpill to 100% prawda.
Przypadek który podałeś będzie prawdziwy jeśli założymy, ze delikwent ma wygląd modela 10/10.

A i tak jeśli jakaś dupa ma do wyboru modela który pracuje w koszuli, a takiego co wykonuje zawód dla „prafcifych menszczysn” to i tak wybierze tego pierwszego w 90 procent przypadków.

  • Odpowiedz