Wpis z mikrobloga

#biznes #firma #gastronomia #gotujzwykopem

Mirki mam pytanie co do kwestii kupowania gotowego żarcia.
Co, jeśli musicie, kupujecie z produktów garmażeryjnych do szybkiego zjedzenia w domu?
Pierogi? Kluski? Dania mrożone?

I drugie pytanie- czy kupilibyście zupę w słoiku tak aby podgrzać w domu w garze aby nie musiec gotowac?
Zakładam że cena będzie niższa niż przy zamówieniu przez pyszne no i gramatura większa.

Szukam tematu gdyż po działalności gastronomicznej została mi masa sprzętu. Biznes był rodzinny i staram się coś z.tym dalej zrobić zwłaszcza że rodzice jeszcze nie są na emeryturze a innej pracy nie znajdą.

Wszelkie porady Mike widziane.
  • 22
@paramyksowiroza: w słoikach kompletne dania raczej nie wyjdą. Musiałoby to być jedno opakowanie zbiorcze, by uniknąć dodatkowych kosztów.
Ale zauważyłem ostatnio w spoYwcYm na osiedlu takie dania hermetycznie pozamykane prosto do mikrofali.
Plastikowa tacka. Trójdzielna. W każdym przegrodzie co innego.
Np.mielony, ziemniaki, buraki.
Albo gulasz, kluski,kapusta

Osobiście bym tego nie kupił. Wiem jak smakują pyry z mikrofali....jednak ja nie jestem targetem. Bo raz że jestem cebulakiem a dwa lubie dobrze sobie
I teraz tak... Czy nie warto wg ciebie skupić się na Polaku który #!$%@? na 2 etatach aby zarobić na hipotekę ale.chce ,jeść mielonego i nie ma na niego czasu?


@yassarian: Oczywiście, że warto. Sam widzę ile się takich produktów namnożyło.
Nawet w Żabkach jest tego dużo więcej niż było kiedyś. W delikatesach to już kupisz niemal wszystko - od naleśników z serem poprzez krokiety i schabowe aż po butter chicken