Wpis z mikrobloga

216 804+22= 216 826
HoloReplay Visibility przetestowane! Super sprawa! Do wyboru mamy Personal Best i Most Recent. Można wybrać oba i ja nawet na jednym okrążeniu jechałam z dwoma duchami :-).
Pierwsze okrążenie rozgrzewka jazda bez ducha, na drugim pojawił się mój PR, którego pokonałam leciutko, trzecie- też nie czekałam na siebie ale już lekko nie było, na czwartym nie mogłam dogonić sama siebie :-) na piątym lekko mnie PR wyprzedził. Krótko ale zupełnie inna jazda. Warto wybierać krótkie traski do powtarzania.
#stacjonarnyrownik #zwift #szosa #rower #trenazer
solimoes - 216 804+22= 216 826
HoloReplay Visibility przetestowane! Super sprawa! Do...

źródło: comment_1665243241g5P8U6gfw6FAjizoKEV9dd.jpg

Pobierz
  • 8
@solimoes: sorki, że tak Cię męczę ale mam jeszcze jedno pytanko ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy w tym trenażerze jest możliwość po zakończeniu treningu podnieść rower bez wypinania go z niego tak aby oprzeć go o ścianę. Obrazując mam mało miejsca i nie mogę zostawić roweru w poziomie więc po treningu nie rozmontowując wszystkiego dosuwałbym go do ściany stawiając rower w pionie - opierając jego przednim kołem
podnieść to raczej nie, bo to ciężkie jak cholera i pewnie by połamało rower albo trenażer w razie wywrotki, da się złożyć "nóżki" trenażera więc prawie jak jak by sam rower stał oparty o ścianę, ja zawsze jedną zostawiam bo tak bardziej stabilnie jest ale i więcej miejsca zajmie o tę "nóżkę" wystającą. Spoko pytaj, kupiłeś już?